3. UMKS "START" GCKSiR Lipowiec Kościelny 6 10 13:11

Twitter

Twitter

2016-12-17
Szybka wygrana z Legionowem!

Siatkarze wyszkowskiego Campera po przegranej w Mławie, przypomnijmy wtedy ulegli Mławiance w pięciu setach. Przyszła kolej na drugi mecz w czwartoligowych rozgrywkach, rywalem podpoiecznych Macieja Główczyńskiego była Gwardia Legionowo. Goście, którzy do Wyszkowa przyjeżdzali skazywani na porażkę  już od samego początku spotkania musieli zmierzyć się z trudną do przyjęcia zagrywką Campera. To ten element okazał się kluczowy w tym spotkaniu. Choć trzeba przyznać, że goście w pierwszej połowie obudzili się w końcówce seta, wtedy to w szeregach gospodarzy wkradło się rozpreżenie. Ale przewaga była na tyle duża, że nie zdołali zagrozić ekipie z Wyszkowa. Nasza drużyna wygrała 25:17. W kolejnych setach dominacja Campera nie podlegała dyskusji. W drugiej wyszkowianie triumfowali do 15, a w trzecim i jak się okazało ostatnim do 11. Zwycięstwo z pewnością cieszy i najważniejsze, że trzy punkty zostały w Wyszkowie. Maciej Główczyński dał pograć wszystkim zawodnikom, którym wybrał do meczowgo skladu. Kolejny mecz nasz zespół rozegra już w 2017 roku! O terminie będziemy informować na stronie internetowej i naszym profilu na Facebooku. Tam również znajdziecie fotogalerię z tego spotkania.

CAMPER WYSZKÓW-GWARDIA LEGIONOWO 3:0 (25:17,25:15,25:11)

Musisz się zalogować, aby móc komentować.