3. UMKS "START" GCKSiR Lipowiec Kościelny 6 10 13:11

Twitter

Twitter

2017-04-09
Turniej finałowy tuż tuż

Siatkarze Campera Wyszków w sobotni wieczór zmierzyli się z ADS Wolta Warszawa. Stawką dwumeczu jest awans do turnieju finałowego, gdzie trzy zespoły powalczą o III ligę. W hali Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie swoje mecze rozgrywa ADS Wolta, kibice mogli zobaczyć ciekawe spotkanie.

Premierowa odsłona, której wynik może być zaskoczeniem, z pewnością nie byłą najlepsza w wykonaniu Campera Wyszków. Podopieczni Macieja Główczyńskiego źle weszli w spotknie i po nienajlepszej końcówce przegrali pierwszego seta 25:21. W kolejnych trzech partiach wyszkowianie nie popełnili tego błędu. W partii numer dwa, zespół z Wyszkowa spisał się o wiele lepiej w efekcie czego triumował 25:17. W trzeciej odsłonie gospodarze postawili nieco twardsze warunki, ale znów gracze Główczyńskiego byli lepsi i wygrali 25:22. Czwarty i jak się później okazało ostatni set to koncert gry Campera. Goście wygrali 25:8 i cały mecz 3:1. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Karola Wojtkowskiego. A zwycięstwo ekipy Macieja Główczyńskiego oglądała grupa żywiołowo dopingujących kibiców z Wyszkowa.

To bardzo ważna wygrana w kontekście walki wyszkowskiego zespołu o III ligę. Rewanż w hali WOSiR już w czwartek o 19.30. Liczymy na wygraną i awans do turnieju finałowego.

ADS Wolta Warszawa - KS Camper Wyszków 1:3 (25:21, 17:25, 22:25, 8:25)