Twitter

Twitter

2017-11-02
Camper nie zwalnia tempa!

Wyszkowianie, którzy zaliczani są do grona faworytów mazowieckiej grupy III ligi MWZPS, zaczęli spotkanie bardzo dobrze. Gospodarze nie pozwolili rozwinąć się siatkarzom z Mrozów. Znakomicie w polu serwisowym spisywali się Krysian Kruk i Kamil Bodzon, którzy nie oszczędzali przyjmujących gości, raz po raz posyłając ciężkie zagrywki na drugą stronę siatki. Premierową odsłonę Camper wygrał 25:16.

W drugim secie miejscowi kontynuowali dobrą grę. Często w ataku wykorzystywany był Michał Urbaniak - atakujący Campera. Podopieczni Macieja Główczyńskiego konsekwentnie budowali swoją przewagę i zwyciężyli 25:19. Wydawało się, ze wygrana w trzeciej partii jest tylko formalnością. Wyszkowianie w trzecim secie prowadzili już 10:6. Przyjezdni zaczęli jednak odrabiać straty. Siatkarze z Mrozów w decydującej części partii numer trzy wysunęli się na prowadzenie 17:14 i cały czas utrzymywali przewagę. Nie pomogła seria asów serwisowych Krystiana Kruka. GOSiR wygrał 25:20.

Porażka podziałała mobilizująco na wyszkowskich siatkarzy. Bardzo czujny na środku siatki był Dariusz Szulik. Gospodarze tym razem nie mieli większych problemów. Wyeliminowali błędy własne i nie powtórzył się scenariusz z poprzedniej odsłony. Gracze Macieja Główczyńskiego zwycięzyli w czwartym secie 25:18 i cały mecz 3:1. MVP spotkania wybrany został Krysian Kruk, który wyrasta na lidera zespołu w rozgrywkach III ligi.

KS Camper Wyszków - GOSiR Mrozy 3:1 (25:16, 25:19, 20:25, 25:18)                                                                                           MVP: Krystian Kruk

Źródło: tubawyszkowa.pl

Teraz naszych siatkarzy czeka mecz wyjazdowy w Wiskitkach, gdzie nasz zespół podejmie tamtejszy Virtus. Liczymy na kolejne 3 punkty do ligowej tabeli!

Musisz się zalogować, aby móc komentować.