12. SPS 4CV Garwolin 22 3 7:64

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2017-12-14
Camper zwycięża po tie-breaku

Ostatnio siatkarze updobali sobie pięciosetowe mecze. Do tej pory z tych potyczek wychodzili źle, bowiem spotkania rozstrzygały się na korzyść rywali podopiecznych Macieja Główczyńskiego. Po sobotniej porażce z MKS MDK Warszawa, wyszkowianie nie mieli zbyt wiele czasu na rozmyślanie o wyniku. Już w niedzielę, 10 grudnia udali się do Skaryszewa. Tam ich rywalem był miejscowy Olimp.

Pierwszy set dość nieoczekiwanie wygrali gospodarze, którzy uczynili to głównie dzięki przewadze własnej hali. Olimp zwyciężył wyraźnie, 25:16. W drugiej partii z punktu widzenia wyszkowian wszystko wróciło do normy. Gracze Macieja Główczyńskiego okazali się lepsi 25:18. Kolejna odsłona również zakończyła się zwycięstwem Campera 25:17. Wydawało się, że gracze z Wyszkowa sięgną po pewne trzy punkty. Musieli jeszcze pokonać złą passę czwartego seta, która jest ostatnio przekleństwem podopiecznych Macieja Główczyńskiego. Tak też okazało się tym razem, gospodarze doprowadzili do tie-breaka. W nim nastąpiło przebudzenie Campera, zespół z Wyszkowa wygrał 15:12 i cały mecz 3:2. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Dariusza Szulika.

Już za tydzień wyszkowskich siatkarzy czeka kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem Camper uda się nieco bliżej, bo do Kobyłki. W niedzielę, 17 grudnia, rywalem podopiecznych trenera Główczyńskiego będzie miejscowy Wicher.

UKS Olimp Skaryszew - KS Camper Wyszków 2:3 (25:16, 18:25, 17:25, 25:22, 12:15)

źrodło: tubawyszkowa.pl

Musisz się zalogować, aby móc komentować.