Twitter

Twitter

2018-04-29
Wygrana w świetnym stylu! Gramy dalej!

Gracze Campera z jednym przegranym setem kończą zmagania w turnieju. Najważniejsza informacja jest taka, że podopieczni Macieja Główczyńskiego awansowali do rozgrywek finałowych o awans do II ligi.

W piątek Camper bez straty seta rozprawił się z KPS-em Gietrzwałd. Podczas sobotniego spotkania wyszkowianie podejmowali MOSiR Sieradz, najtrudniejszego rywala. Jednak okazało się, że Camper znakomicie rozpracował rywala. Podopieczni Macieja Główczyńskiego ponownie wygrali bez straty seta i zagwarantowali sobie awans do finałowych rozgrywek o II ligę.

W niedziele gospodarze grali o zwycięstwo w całych zmaganiach z Arką Wojsławice. Po pierwszych dwóch łatwo wygranych setach, w trzecim w szeregi Campera wkradło się zbytnie rozluźnienie. Efektem czego była wygrana Arki 26:24. W kolejnej partii wyszkowianie nie pozostawili złudzeń rywalom. Wygrali pewnie 25:11 i całe spotkanie 3:0.

Gospodarze zagrali znakomie zawody. Widać, ze miejscowi przygotowali się sumiennie, dodatkowym atutem Campera była publiczność. Teraz przed wyszkowianiami krótka przerwa. Potem gracze trenera Główczyńskiego powalczą o drugą ligę w jednym z dwóch turniejów finałowych. Do II ligi awansują dwa zespoły- zwyciężcy turniejów finałowych.