Twitter

Twitter

2018-10-08
Porażka na początek

Camper Wyszków przeszedł przed sezonem kadrowe "przemeblowanie". Zawodnicy, którzy stanowili trzon zespołu w poprzednim sezonie, nie zdecydowali się na grę w barwach Campera. Teraz zespół, który prowadzą Dariusz Szulik i Sebastian Wójcik, składa się głównie z młodych graczy, których wspiera na boisku duet trenerski. W niedzielę, 7 października, wielu z nich przechodziło chrzest w seniorskich rozgrywkach.

Pierwszego seta wygrali goście 25:21, podobnie było w drugiej odsłonie, którą siatkarze Wolty wygrali 25:22. W trzeciej partii nastąpiło przebudzenie gospodarzy. Wyszkowianie zmienili obraz gry i wygrali 25:17, jednak na więcej młodych siatkarzy Campera w tym dniu nie było stać. Czwartego i jak się później okazało ostatniego seta na swoją korzyść rozstrzygnęli przyjezdni 25:17 i cały mecz wygrali 3:1.

- Po naszym rywalu było widać, że to przeciwnik bardziej doświadczony. My gramy młodymi chłopakami i było to widać na boisku - podsumował spotkanie Sebastian Wójcik.

W następnej kolejce Camper zmierzy się z MKS MDK Warszawa.

CAMPER WYSZKÓW - ADS Wolta Warszawa 1:3 (21:25, 22:25, 25:17, 17:25)

źródło: TubaWyszkowa.pl

Musisz się zalogować, aby móc komentować.