Twitter

Twitter

2018-10-14
Szansa była. MDK wygrywa u siebie

Pierwszy set przyniósł wiele emocji, początkowo gra naszego zespołu była nierówna. Gospodarze wypracowali sobie minimalną przewagę i cały czas utrzymywali bezpieczny dystans. Jednak Camper mozolnie odrabiał starty, a młodzi siatkarze MDK zaczęli się myli. O losach premierowej partii decydowała gra na przewagi. Mieliśmy nawet piłki setowe, ale miejscowi mieli więcej szczęścia i wygrali 27:25.

W drugim secie nasi gracze mieli podrażnioną ambicję, zaczeli od mocnego otwarcia. W pewnym momencie prowadzili 6:1. Gracze MDK-u byli bezradni. Początek partii ustalił przebieg seta. Wyszkowianie utrzymywali przewagę. A trener drużyny ze stolicy musiał ratować się zmianami. Niewiele to pomogło. Podopieczni duetu trenerskiego Szulik-Wójcik triumofwali pewnie 25:18

W kolejnej partii z naszego zespołu zeszło powietrze, a wiatru w żagle nabrali miejscowi. Choć walki naszym zawodnikom nie wolno odmówić. W secie trzecim i czwartym w decydujących momentach jednak czegoś brakowało. Ostatecznie to MDK wygrał dwa kolejne sety. Widać było w grze Campera poprawę, można spoglądać w przyszłość z nadzieją. Oby w kolejnym meczu nasi siatkarze wywalczyli trzy punkty w kolejnym spotkaniu. Kolejna szansa już a tydzień w meczu z SPS Radmotem Jedlińsk.

MKS MDK Warszawa - KS Camper Wyszków 3:1 (27:25, 18:25, 25:22, 25:21)

Musisz się zalogować, aby móc komentować.