LOGOWANIE

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapamiętaj hasło

TABELA RUNDY ZASADNICZEJ

Lp. Drużyna M P S
1. Sparta Grodzisk Mazowiecki 20 55 57:13
2. Wicher Kobyłka 20 48 51:19
3. GKS JAGUAR Wolanów 20 40 47:27
4. UKS Iskra Warszawa 19 34 42:33
5. KS CAMPER WYSZKÓW 20 34 41:34
6. KS Zawkrze Mława 20 34 40:35
7. MKS MDK Warszawa 18 34 39:31
8. UKS Olimp Skaryszew 21 24 36:42
9. SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 20 25 33:40
10. ADS Wolta Warszawa 20 14 27:52
11. SPS Radmont Jedlińsk 20 11 21:51
12. SPS 4CV Garwolin 22 3 7:64

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2018-10-29
Wicher za mocny

Wyszkowianie szukający wciąż pierwszego zwycięstwa w lidze w niedzielę, 28 października, mieli trudny orzech do zgryzienia. Podejmowali na własnym boisku Wichra Kobyłkę, lidera rozgrywek III ligi. Gospodarze zaczęli spotkanie nienajlepiej. Siatkarze z Kobyłki szybko wypracowali sobie kilkupunktową przewagę i przez większość seta utrzymywali bezpieczny dystans nad Camperem. Dopiero dobra seria zagrywek Aleksandra Purgacza pozwoliła doprowadzić Camperowi do remisu. Jednak błędy popełnione w końcówce premierowej odsłony przez miejscowych dały wygraną Wichrowi.

W secie numer dwa różnice były jeszcze bardziej widoczne. Wicher z akcji na akcję rozkręcał się. Efektem tego był set wygrany przez gości 25:17. Trzecia odsłona to przebudzenie gospodarzy. Z tonu spuścili także siatkarze lidera III ligi. Jednak należy docenić graczy z Wyszkowa za to, że potrafili to wykorzystać. Podopieczni Dariusza Szulika i Sebastiana Wójcika po emocjonującej końcówce wygrali 25:22. Wyszkowianie próbowali powalczyć o odwórcenie losów meczu w czwartym secie, jednak więcej zimnej krwi w końcówce zachowali gracze z Kobyłki i to oni wywieźli trzy punkty z hali WOSiR. Wicher maszeruje od zwycięstwa do zwycięstwa. Do tej pory gracze, którzy plasują się na pierwszej lokacie, nie przegrali żadnego meczu. W zupełnie odwrotnej sytuacji jest Camper, który żadnego meczu nie wygrał. Wyszkowianie przed kolejną szansą staną już w sobotę 3 listopada. Ich rywalem będzie SPS 4CV Garwolin. Gracze z Wyszkowa plasują się na 11. miejscu, garwolinianie są na 10.

Camper Wyszków - Wicher Kobyłka 1:3 (21:25, 17:25, 25:22, 21:25)

 

Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1Wicher Kobyłka412122351291
2KS Zawkrze Mława410115373326
3MKS MDK Warszawa4995331319
4UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki4896355311
5GKS JAGUAR Wolanów4786318293
6SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy4687331353
7UKS Iskra Warszawa4589361372
8ADS Wolta43610325381
9UKS Olimp Skaryszew3337196227
10SPS 4CV Garwolin43410303315
11KS Camper Wyszków3039262284
12SPS Radmot Jedlińsk2016139173

 

 


źródło i foto dzięki Tubie Wyszkowa

Musisz się zalogować, aby móc komentować.