Twitter

Twitter

2018-10-29
Wicher za mocny

Wyszkowianie szukający wciąż pierwszego zwycięstwa w lidze w niedzielę, 28 października, mieli trudny orzech do zgryzienia. Podejmowali na własnym boisku Wichra Kobyłkę, lidera rozgrywek III ligi. Gospodarze zaczęli spotkanie nienajlepiej. Siatkarze z Kobyłki szybko wypracowali sobie kilkupunktową przewagę i przez większość seta utrzymywali bezpieczny dystans nad Camperem. Dopiero dobra seria zagrywek Aleksandra Purgacza pozwoliła doprowadzić Camperowi do remisu. Jednak błędy popełnione w końcówce premierowej odsłony przez miejscowych dały wygraną Wichrowi.

W secie numer dwa różnice były jeszcze bardziej widoczne. Wicher z akcji na akcję rozkręcał się. Efektem tego był set wygrany przez gości 25:17. Trzecia odsłona to przebudzenie gospodarzy. Z tonu spuścili także siatkarze lidera III ligi. Jednak należy docenić graczy z Wyszkowa za to, że potrafili to wykorzystać. Podopieczni Dariusza Szulika i Sebastiana Wójcika po emocjonującej końcówce wygrali 25:22. Wyszkowianie próbowali powalczyć o odwórcenie losów meczu w czwartym secie, jednak więcej zimnej krwi w końcówce zachowali gracze z Kobyłki i to oni wywieźli trzy punkty z hali WOSiR. Wicher maszeruje od zwycięstwa do zwycięstwa. Do tej pory gracze, którzy plasują się na pierwszej lokacie, nie przegrali żadnego meczu. W zupełnie odwrotnej sytuacji jest Camper, który żadnego meczu nie wygrał. Wyszkowianie przed kolejną szansą staną już w sobotę 3 listopada. Ich rywalem będzie SPS 4CV Garwolin. Gracze z Wyszkowa plasują się na 11. miejscu, garwolinianie są na 10.

Camper Wyszków - Wicher Kobyłka 1:3 (21:25, 17:25, 25:22, 21:25)