LOGOWANIE

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapamiętaj hasło

TABELA RUNDY ZASADNICZEJ

Lp. Drużyna M P S
1. Sparta Grodzisk Mazowiecki 15 41 42:9
2. Wicher Kobyłka 16 36 39:18
3. GKS JAGUAR Wolanów 15 34 39:18
4. KS Zawkrze Mława 16 29 33:26
5. KS CAMPER WYSZKÓW 16 28 34:26
6. MKS MDK Warszawa 15 27 31:26
7. UKS Iskra Warszawa 15 24 31:28
8. UKS Olimp Skaryszew 15 21 27:29
9. SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 16 21 26:30
10. ADS Wolta Warszawa 15 13 23:37
11. SPS Radmont Jedlińsk 16 11 18:39
12. SPS 4CV Garwolin 22 3 7:64

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2018-11-09
Pierwsza wygrana! Wygrywam z Garwolinem 3:0

Cztery mecze czekali siatkarze i kibice Campera Wyszków na pierwsze ligowe zwycięstwo. Gracze z Wyszkowa potrzebowali niewiele ponad godzinę, aby rozprawić się z siatkarzami SPS Bell 4CV Garwolin. Premierową odsłonę gracze prowadzeni przez duet trenerski Szulik/ Wójcik wygrali bardzo pewnie 25:20. W drugim secie Camper jeszcze bardziej podkręcił tempo, efektem czego było zwycięstwo 25:18. Po tak przekonującym zwycięstwie, gospodarze nie byli w stanie się podnieść. Choć trzecia partia okazała się najbardziej wyrównana, o losach meczu decydowała emocjonująca końcówka. Na swoją korzyść rozstrzygnął ją Camper. Wyszkowianie tym samym przełamali złą passę meczów bez zwycięstwa. Wywalczone trzy punkty na boisku w Garwolinie pozwolił przesunąć się Camperowi na ósme miejsce w tabeli III ligi. Liderem jest Wicher Kobyłka. W następnej kolejce podpieczni Dariusza Szulika i Sebastiana Wójcika podejmą Zawkrze Mława. 

SPS 4CV Garwolin - KS Camper Wyszków 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)

 

 TABELA ROZGRYWEK III LIGI

 

 ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1Wicher Kobyłka412122351291
2MKS MDK Warszawa512126425393
3KS Zawkrze Mława510128447420
4UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki4896355311
5GKS JAGUAR Wolanów4786318293
6SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy4687331353
7UKS Iskra Warszawa4589361372
8KS Camper Wyszków4369337345
9ADS Wolta43610325381
10UKS Olimp Skaryszew3337196227
11SPS 4CV Garwolin53413364390
12SPS Radmot Jedlińsk2016139173

Musisz się zalogować, aby móc komentować.