LOGOWANIE

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapamiętaj hasło

TABELA RUNDY ZASADNICZEJ

Lp. Drużyna M P S
1. Sparta Grodzisk Mazowiecki 20 55 57:13
2. Wicher Kobyłka 20 48 51:19
3. GKS JAGUAR Wolanów 20 40 47:27
4. UKS Iskra Warszawa 19 34 42:33
5. KS CAMPER WYSZKÓW 20 34 41:34
6. KS Zawkrze Mława 20 34 40:35
7. MKS MDK Warszawa 18 34 39:31
8. UKS Olimp Skaryszew 21 24 36:42
9. SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 20 25 33:40
10. ADS Wolta Warszawa 20 14 27:52
11. SPS Radmont Jedlińsk 20 11 21:51
12. SPS 4CV Garwolin 22 3 7:64

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2018-11-09
Pierwsza wygrana! Wygrywam z Garwolinem 3:0

Cztery mecze czekali siatkarze i kibice Campera Wyszków na pierwsze ligowe zwycięstwo. Gracze z Wyszkowa potrzebowali niewiele ponad godzinę, aby rozprawić się z siatkarzami SPS Bell 4CV Garwolin. Premierową odsłonę gracze prowadzeni przez duet trenerski Szulik/ Wójcik wygrali bardzo pewnie 25:20. W drugim secie Camper jeszcze bardziej podkręcił tempo, efektem czego było zwycięstwo 25:18. Po tak przekonującym zwycięstwie, gospodarze nie byli w stanie się podnieść. Choć trzecia partia okazała się najbardziej wyrównana, o losach meczu decydowała emocjonująca końcówka. Na swoją korzyść rozstrzygnął ją Camper. Wyszkowianie tym samym przełamali złą passę meczów bez zwycięstwa. Wywalczone trzy punkty na boisku w Garwolinie pozwolił przesunąć się Camperowi na ósme miejsce w tabeli III ligi. Liderem jest Wicher Kobyłka. W następnej kolejce podpieczni Dariusza Szulika i Sebastiana Wójcika podejmą Zawkrze Mława. 

SPS 4CV Garwolin - KS Camper Wyszków 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)

 

 TABELA ROZGRYWEK III LIGI

 

 ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1Wicher Kobyłka412122351291
2MKS MDK Warszawa512126425393
3KS Zawkrze Mława510128447420
4UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki4896355311
5GKS JAGUAR Wolanów4786318293
6SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy4687331353
7UKS Iskra Warszawa4589361372
8KS Camper Wyszków4369337345
9ADS Wolta43610325381
10UKS Olimp Skaryszew3337196227
11SPS 4CV Garwolin53413364390
12SPS Radmot Jedlińsk2016139173

Musisz się zalogować, aby móc komentować.