LOGOWANIE

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapamiętaj hasło

TABELA RUNDY ZASADNICZEJ

Lp. Drużyna M P S
1. Sparta Grodzisk Mazowiecki 10 26 27:8
2. Wicher Kobyłka 9 24 24:6
3. GKS JAGUAR Wolanów 10 20 24:16
4. MKS MDK Warszawa 10 22 22:16
5. KS Zawkrze Mława 10 19 22:16
6. SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 10 15 18:18
7. KS CAMPER WYSZKÓW 10 13 19:21
8. UKS Iskra Warszawa 10 12 19:24
9. UKS Olimp Skaryszew 9 9 13:22
10. ADS Wolta Warszawa 10 8 16:26
11. SPS Radmont Jedlińsk 10 8 13:24
12. SPS 4CV Garwolin 10 3 7:28

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

Twitter



Twitter



2018-11-09
Pierwsza wygrana! Wygrywam z Garwolinem 3:0

Cztery mecze czekali siatkarze i kibice Campera Wyszków na pierwsze ligowe zwycięstwo. Gracze z Wyszkowa potrzebowali niewiele ponad godzinę, aby rozprawić się z siatkarzami SPS Bell 4CV Garwolin. Premierową odsłonę gracze prowadzeni przez duet trenerski Szulik/ Wójcik wygrali bardzo pewnie 25:20. W drugim secie Camper jeszcze bardziej podkręcił tempo, efektem czego było zwycięstwo 25:18. Po tak przekonującym zwycięstwie, gospodarze nie byli w stanie się podnieść. Choć trzecia partia okazała się najbardziej wyrównana, o losach meczu decydowała emocjonująca końcówka. Na swoją korzyść rozstrzygnął ją Camper. Wyszkowianie tym samym przełamali złą passę meczów bez zwycięstwa. Wywalczone trzy punkty na boisku w Garwolinie pozwolił przesunąć się Camperowi na ósme miejsce w tabeli III ligi. Liderem jest Wicher Kobyłka. W następnej kolejce podpieczni Dariusza Szulika i Sebastiana Wójcika podejmą Zawkrze Mława. 

SPS 4CV Garwolin - KS Camper Wyszków 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)

 

 TABELA ROZGRYWEK III LIGI

 

 ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1Wicher Kobyłka412122351291
2MKS MDK Warszawa512126425393
3KS Zawkrze Mława510128447420
4UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki4896355311
5GKS JAGUAR Wolanów4786318293
6SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy4687331353
7UKS Iskra Warszawa4589361372
8KS Camper Wyszków4369337345
9ADS Wolta43610325381
10UKS Olimp Skaryszew3337196227
11SPS 4CV Garwolin53413364390
12SPS Radmot Jedlińsk2016139173

Musisz się zalogować, aby móc komentować.