10. KS ZAWKRZE MŁAWA 1 0 0:3

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2019-02-24
Cztery sety i wygrana z GOSiRem Mrozy

W sobotę Camper Wyszków podejmował w hali WOSiR zespół z Mrozów. Faworytem był Camper a rezultat pierwszej odsłony meczu to potwierdził, gospodarze wygrali 25:21. W secie numer dwa, miejscowi dokonali roszad w składzie. Wyszkowianie mieli spore problemy w przyjęciu zagrywki, gracze GOSiRu Mrozy skrzętnie wykorzystywali każdą okazję i rozbili Campera 25:18. Kolejna partia od początku stała pod znakiem domniacji przyjezdnych. Camper musiał gonić rywali, udało im się to w samej końcówce. Pomocną dłoń wyciągneli sami gracze z Mrozów, którzy nie mogli skończyć ataków. Po emocjonującej końcówce i wspaniałej obronie libero wyszkowskiej drużyny, wyszkowianie wygrali 26:24. To wyraźnie podłamało przyjezdnych, gospodarzy natomiast napędziło do lepszej gry. Camper przypieczętował triumf w meczu wygrywając czwartego seta 25:19 Choć miejscowi zgarnęli trzy punkty, to nie przyszło im to łatwo. Graczom prowadzonym przez Dariusza Szulika zdarzały się przestoje w grze. Wyszkowianie muszą to poprawić tym bardziej, że w następnej kolejce podopieczni Dariusza Szulika udadzą się na wyjazdowy mecz z Jaguarem Wolanów, który zajmuje trzecią lokatę. Po sobotniej serii gier wyszkowianie awansowali na piąte miejsce w tabeli III ligi.

KS Camper Wyszków - GOSiR Mrozy 3:1 (25:21, 18:25, 26:24, 25:19)