10. KS ZAWKRZE MŁAWA 1 0 0:3

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2019-03-10
Camper-Olimp 3:1! Kolejne trzy oczka na naszym koncie

O porażce w wyjazdowym meczu z Jaguarem Wolanów nasi gracze chcieli jak najszybciej zapomnieć. Najlepszą okazją było spotkanie z Olimpem Skaryszew. Goście rozpoczęli od mocnego uderzenia, prowadzili w pewnym momencie 6:0. Głównie po naszych błędach w przyjęciu. Z biegiem seta gracze Campera rozkręcali się, dogonili gości i wyszli nawet na prowadzenie. Nie oddali go do końca premierowej odsłony. Gospodarze zwyciężyli 25:21. W drugiej odsłonie wyszkowianie nabrali więcej pewności w swojej grze. Efektem tego było zwycięstwo 25:19, wydawało się że triumf w kolejnej partii to formalność. Gracze ze Skaryszewa nie zamierzali odpuszczać i walczyli o pozostanie w meczu. Goście potwórzyli dobrą grę z początku meczu i doprowadzili do czwartego seta. W nim podrażniona sportowa ambicja siatkarzy Campera dała o sobie znać. Miejscowi nie dali rozwinąć skrzydeł Olimpowi i pewnie zwyciężyli 25:18 i w całym meczu 3:1. Po wygranej nad zespołem ze Skaryszewa Camper awansował na piąte miejsce w tabeli. Za tydzień naszych siatkarzy czeka spotknie w stolicy, rywalem podopiecznych duetu trenerskiego Szulik Wójcik będzie plasująca się na czwartej pozycji UKS Iskra Warszawa.

KS Camper Wyszków-UKS Olimp Skaryszew3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 25:18)

Camper: Kędzierski, Karol Wojtkowski, Skibiński, Kościński,Przybylski, Kacper Wojtkowski, Jackowski (libero) oraz Zdrojewski, Purgacz, Czajkowski

Musisz się zalogować, aby móc komentować.