10. KS GROM PRZYTYK 6 3 5:15

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2019-10-03
Puchar nie dla nas

Od porażki zaczęli sezon 2019/ 20 siatkarze Campera Wyszków. Choć mieli momenty dobrej gry, to SPS Konspol Słupca okazał się lepszy i awansował do kolejnej fazy Pucharu Polski. Podopieczni Sławomira Gerymskiego rozpoczęli środowe spotkanie bardzo dobrze, sprawiając wiele problemów wyżej notowanemu rywalowi. Wyszkowianie przez większość seta prowadzili. Ich jedyną bolączką była zagrywka. W tym elemencie gospodarze popełniali zbyt wiele błędów. W końcówce zespół ze Słupcy pokazał, że nie bez przypadku gra w wyższej lidze. Zniwelował przewagę miejscowych i wyszedł na prowadzenie. Podopieczni Marka Jankowiaka wygrali 25:22.

Przegrana w końcówce seta podziałała demotywująco na graczy Campera, którzy w drugiej odsłonie spisywali się poniżej swoich umiejętności, efektem czego była przegrana do 14. Sławomir Gerymski podjął decyzję o wymianie prawie wszystkich zawodników. Na plac gry desygnował młodych graczy. Ci odwdzięczyli mu się dobrą grą. Bez kompleksów prezentowali się na tle drugoligowego zespołu. Camper dobrze grał w obronie i nie miał problemu z atakiem. W efekcie wyszkowski zespół wygrał 25:21.

Potem widać było, że gospodarze musieli bardzo się napracować, aby wygrać seta. Opadli z sił, co momentalnie wykorzystali siatkarze z Wielkopolski. SPS wygrał czwartą partię do 16 i cały mecz 3:1. Podopieczni Sławomira Gerymskiego mogą się teraz skoncentrować na ligowych zmaganiach. Już w sobotę, 5 października, o godz. 17.00 podejmą na własnym boisku Zawkrze Mława w ramach pierwszej kolejki III ligi.

Camper Wyszków - SPS Konspol Słupca 1:3 (22:25; 14:25; 25:21; 16:25)

źródło: TubaWyszkowa.pl

Musisz się zalogować, aby móc komentować.