10. KS ZAWKRZE MŁAWA 1 0 0:3

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2019-10-05
Szybko, łatwo i przyjemnie! Camper-Zawkrze 3:0!

Po nieudanej przygodzie z Pucharem Polski w środku tygodnia, siatkarze Campera Wyszków zainaugurowali w sobotę 5 października rozgrywki ligowe. Na pierwszy ogień czekał ich pojedynek z Zawkrzem Mława. Gracze trenowani przez Sławomira Gerymskiego otworzyli bardzo dobrze spotkanie, na tle zespołu z Mławy prezentowali się o wiele lepiej. Bardzo dobrze w ataku spisywał się Kacper Wojtkowski. Wielkich problemów z przyjęciem zagrywki nie mieli Krystian Kruk i Kacper Stryjewski, dzięki czemu Adam Szałański łatwo gubił blok rywali. Premierową odsłonę gospodarze wygrali 25:17 i była to najwyższa zdobycz punktowa przyjezdnych w tym spotkaniu.

W secie numer dwa Camper jeszcze mocniej podkręcił tempo, zespół z Mławy miał problemy w każdym elemencie i nie mógł przebić się przez szczelny blok gospodarzy, w którym kluczową rolę odgrywał Dariusz Szulik. Podopieczni Sławomira Gerymskiego wygrali drugą odsłonę 25:16.

W trzeciej partii szkoleniowec gospodarzy dał szansę młodym siatkarzom, na parkiecie pojawili się Jan Sosnowski - rozgrywający oraz Dominik Czajkowski - przyjmujący. Tylko początek seta był wyrówanany, potem to Camper zdominował przebieg rywalizacji i zasłużenie wygrał 25:15 oraz cały mecz 3:0. Zespół byłego mistrza I ligi w następnej kolejce uda się do Skaryszewa na mecz z tamtejszym Olimpem. Spotkanie zaplanowano na 12 października.

Camper Wyszków - Zawkrze Mława 3:0 ( 5:17, 25:16, 25:15)

Camper: Szałański, Szulik, Sadowski, Kruk, Stryjewski. Kacper Wojtkowski, Wójcik (libero), Jackowski (libero) oraz Sosnowski, Czajkowski, Purgacz

źródło:TubaWyszkowa.pl

Musisz się zalogować, aby móc komentować.