10. ADS WOLTA 3 0 0:9

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2019-10-15
Kadetki z punktem, kadeci z wygraną.

Bardzo zacięty przebieg miał mecz w Legionowie, gdzie miejsowy LTS II podejmował nasze kadetki. W pierwszym secie rozgrywanym na przewagi, lepsze okazały się podopieczne Marty Wójcik. W drugiej partii lepsze były gospodynie. Trzecia partia ponownie należała do siatkarek Campera. Zespół z Legionowa za wszelką cenę chciał doprowadzić do tie-breaka i tak też się stało, a w nim lepsze były gospodynie. Mimo, że siatkarki Campera wywalczyły jeden punkt to zachowały drugie miejsce w tabeli.

LTS Legionovia Legionowo II

-KS Camper Wyszków3:2 (23:25, 25:18, 19:25, 25:22, 15:13)

Kadeci Campera w poniedziałek rozegrali w poniedziałek mecz z Trójką Kobyłka. Podopieczni Sebastiana Wójcika wygrali za trzy punkty. W pierwszym secie zwyciężyli pewnie 25:16. Druga odsłona należała do gospodarzy. W kolejnych partiach nie było wątpliwości, kto tego dnia jest lepszy. Nasi kadeci dwukrotnie zwyciężyli do 17 i cały mecz padł ich łupem 3:1. Siatkarze Sebastiana Wójcika utrzymali prowadzenie w swojej grupie Mazowieckiej Ligi Kadetów.

KS Camper Wyszków-Trójka Kobyłka3:1 (25:16, 15:25, 25:17, 25:17)

Musisz się zalogować, aby móc komentować.