10. ADS WOLTA 3 0 0:9

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2019-10-20
Wygrana w Skaryszewie

Drugi mecz i druga wygrana, w dodatku bez straty seta. Siatkarze Campera Wyszków mocno rozpoczęli sezon. Po wygranej u siebie z Zawkrzem Mława, przyszła kolej na wyjazdowy mecz z Olimpem Skaryszew. W premierowej odsłonie siatkarze trenera Gerymskiego nie mieli większych problemów, aby rozprawić się z rywalami i pokonali ich 25:22. W drugim secie gospodarze postawili Camperowi twardsze warunki, a o wygranej musiała zadecydować gra na przewagi. Tę grę nerwów lepiej wytrzymali gracze z Wyszkowa, którzy wygrali 26:24. Trzecia partia to była formalność dla graczy z Wyszkowa. Poprzednia przegrana odsłona kosztowała wiele Olimpa, co znalazło odzwierciedlenie w wyniku. Camper pozwolił swoim rywalom zdobyć tylko 16 punktów. Podopieczni Sławomira Gerymskiego z kompletem zwycięstw prowadzą w lidze. Kolejnym rywalem zespołu z Wyszkowa będzie znajdująca sie na przedostatnim miejscu ADS Wolta Warszawa. Widać, że Camper od początku sezonu jest w dobrej formie i będzie faworytem do wygrania ligi.

Olimp Skaryszew - Camper Wyszków 0:3 (22:25, 24:26,16:25)

źródło:TubaWyszkowa

Musisz się zalogować, aby móc komentować.