10. KS GROM PRZYTYK 6 3 5:15

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2019-11-21
Pierwsza porażka w lidze

Cztery mecze bez porażki - tyle trwała seria siatkarzy Campera Wyszków w III lidze. Gracze z Wyszkowa w minioną niedzielę podejmowli na własnym parkiecie UKS Trójkę Kobyłka. Przyjezdni rozpoczęli od mocnego uderzenia, wygrali pierwszego seta. W drugiej odsłonie zespół z Kobyłki poszedł za ciosem i wygrał 25:22. W takiej sytuacji podopieczni Sławomira Gerymskiego nie byli jeszcze w tym sezonie. Jednak wyszkowianie przebudzili się i w kolejnej partii zwyciężyli 25:23.

Set numer cztery również należał dla gospodarzy, którzy wygrali pewnie 25:20. W tie-breaku obydwa zespoły toczyły zaciętą walkę o zwycięstwo. Losy wygranej do samego końca ważyły się na siatce. Ostatecznie to UKS Trójka Kobyłka była lepsza, a "set prawdy" zakończył się wynkiem 17:15 na korzyść gości.

Tym samym Camper poniósł pierwszą ligową porażkę. Jednak gracze z Trójki odskoczyli podopiecznym Sławomira Gerymskiego zaledwie na jeden punkt. Szansa na zdobycie pełnej puli punktowej przed siatkarzami z Wyszkowa już w czwartek, 21 listopada, kiedy to zagrają na wyjeździe z Jaguarem Wolanów.

Camper Wyszków - UKS Trójka Kobyłka 2:3 (21:25, 22:25, 25:23, 25:20, 15:17)