10. KS GROM PRZYTYK 6 3 5:15

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2019-12-01
Camper rozbija MDK

Siatkarze Campera Wyszków nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki. W piątkowy wieczór 29 listopada mierzyli się z MKS MDK Warszawa. W tym meczu trener Sławomir Gerymski dał odpocząć swoim kluczowym graczom i na boisku zobaczyliśmy kilku zawodników, którzy do tej pory grali nieco mniej. Początkowo to gracze ze stolicy wyszli na prowadzenie. Dzięki dobrej zagrywce, sprawiali spore problemy przyjmującym Campera. Na reakcję Sławomira Gerymskiego nie trzeba było długo czekać. Trener wyszkowian poprosił o czas i to podziałało mobilizująco na jego zawodników. Camper odrobił straty, jednak MDK nie zamierzał odpuszczać. Dopiero gdy w polu zagrywki pojawił się Dominik Czajkowski, gospodarze zdobyli przewagę, która pozwoliła im wygrać premierową odsłonę.

W secie numer dwa miejscowi nie dali większych szans przyjezdnym. Znakomicie w ataku spisywali się Kacper Wojtkowski i Kacper Stryjewski. Zespół z Warszawy próbował ratować się zmianami, nie przyniosły one spodziewanego efektu i to Camper pewnie kroczył po zwycięstwo. Drugą partię Camper wygrał ze znaczną pewagą, 25:16. Trzeci set był formalnością. Wyszkowianie kontrolowali jego przebieg od początku. Zespół z Warszawy próbował momentami nawiązać rywalizację, jednak na dobrze dysponowanych podopiecznych Sławomira Gerymskiego to było za mało. Gospodarze wygrali trzecią partię 25:19 i cały mecz 3:0.

Po dopisaniu kolejnych trzech punktów Camper utrzymuje drugie miejsce w tabeli III ligi. Prowadzi  Trójka Kobyłka z dorobkiem 20 punktów. Wyszkowianie tracą do graczy z powiatu wołomińskiego zaledwie punkt. W następnej rundzie zespół trenera Gerymskiego uda się do Warszawy na mecz z Iskrą.

Camper Wyszków - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:21, 25:16, 25:19)

Camper: Sosnowski, Kacper Wojtkowski, Stryjewski, Sadowski, Karol Wojtkowski, Czajkowski, Jackowski (libero) oraz Szałański, Skibiński, Szymański, Zdrojewski

źródło:Tubawyszkowa.pl

Musisz się zalogować, aby móc komentować.