10. KS GROM PRZYTYK 9 3 7:24

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2019-12-08
Iska nie zgasła. Camper przegrywa w Warszawie

W niedzielę, 8 grudnia, Camper Wyszków rozegrał wyjazdowy mecz z Iskrą Warszawa w ramach VIII kolejki III ligi siatkarzy. Podopieczni Sławomira Gerymskiego udali się do Warszawy, na mecz z tamtejszą Iskrą. Faworytem meczu byli wyszkowianie, którzy plasują się wyżej w tabeli od zespołu z warszawskiego Ursusa. Spotkanie zdecydowanie lepiej zaczęli jednak gospodarze. Premierowa odsłona padła ich łupem, zwyciężyli 25:16. W drugim secie nastąpiło przebudzenie siatkarzy z Wyszkowa. Zespół trenera Gerymskiego wyciągnął odpowiednie wnioski z pierwszego seta i wygrał 25:19. Potem oglądaliśmy zdecydowanie najlepszą odsłonę w niedzielnym meczu. Nie brakowało w niej ciekawych akcji i długich wymian, a o losach trzeciej partii decydowała gra na przewagi. W niej więcej siatkarskiego szczęścia mieli miejscowi, którzy wygrali 26:24. W kolejnej partii z siatkarzy Campera kolokwialnie mówiąc uszło powietrze. Wyszkowianie próbowali się ratować w końcówce, jednak to Iskra była tego dnia lepsza. Warszawianie wygrali w secie numer cztery 25:22 i w całym meczu 3:1.

Po meczach VIII kolejki Camper utrzymał miejsce wicelidera tabeli. Szansę na rehabilitację podopieczni Sławomira Gerymskiego będą mieli już 14 grudnia, kiedy to podejmą w Wyszkowie zdecydowanie najsłabszy zespół ligi - KS Grom Przytyk.

Iskra Warszawa - KS Camper Wyszków 3:1 (25:16, 19:25, 26:24, 25:22)

źródło:Tubawyszkowa.pl

Musisz się zalogować, aby móc komentować.