10. KS GROM PRZYTYK 9 3 7:24

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2019-12-16
Z Gromem bez straty seta

Sobotnie spotkanie dla siatkarzy Campera Wyszków było ostatnim w tym roku przed własną publicznością. Choć siatkarze z Wyszkowa rywalizowali ze zdecydowanie najsłabszą drużyną III ligi-Gromem Przytyk musieli się trochę pomęczyć. Zwłaszcza w pierwszym secie, który był bardzo zacięty. Podopieczni Sławomira Gerymskiego wydarli zwycięstwo, dopiero po grze na przewagi. Camper wygrał 26:24. Przyjezdni nie zamierzali odpuszczać i mimo, że są ,,czerwoną latarnią" III ligi, walczyli dzielnie. Jednak w końcówkach to gospodarze, zachowali więcej zimnej krwi i nie mylili się w kluczowych momentach. Dwa wygrane do 22 sety pozwoliły dopisać kolejne trzy punkty siatkarzom Campera. W tej chwli wyszkowianie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Przed świąteczno-noworoczną przerwą gracze trenowani przez Sławomira Gerymskiego udadzą się na wyjazdowy mecz do Mławy, gdzie zmierzą się z tamtejszym Zawkrzem. W hali WOSiR zobaczymy ich dopiero 11 stycznia 2020 roku, kiedy podejmą UKS Olimp Skaryszew.

KS Camper Wyszków- KS Grom Przytyk 3:0 ( 26:24,25:22;25:22)

Musisz się zalogować, aby móc komentować.