10. KS GROM PRZYTYK 13 6 12:35

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2020-01-18
Z Woltą za trzy punkty

Dobre otwarcie 2020 roku mają siatkarze Campera Wyszków. Podopieczni Sławomira Gerymskiego triumfowali w Warszawie w trzech setach. Spotkanie miało bardzo wyrówany przebieg. W pierwszym secie obydwa zespoły walczyły punkt za punkt. Wolta sprawiała najwięcej probelmów wyszkowianom zagrywką. Camper dopiero w końcówce wzmocnił serwis i przyniosło to rezultat. Dwa dobre serwisy Łukasza Zdrojewskiego dały Camperowi zwycięstwo 25:22. Set numer dwa bliźniaczko przypominał premierową odsłonę.  Dobrze spisywał się wporwadzony od początku drugiego seta Tobiasz Wojtkowski i to on był motorem napędowym swojego zespołu. Kluczowe piłki trafiały właśnie do najstarszego z braci Wojtkowskich, który nie bał się wziąć ciężaru odpowiedzialności na swoje barki. Gospodarze znów w końcówce mieli kłopoty w przyjęciu i to Camper triumfował 25:22. Trzeci set stał pod znakiem walki, gospodarze rzucili wszystkie siły by odwrócić losy meczu. Camper dzielnie dotrzymywał kroku Wolcie. Warszawianie nie byli w stanie odskoczyć siatkarzom z Wyszkowa. Camper mimo, że triumfował we wcześniejszych setach nie grał porywającej siatkówki. Wyszkowianie przypieczętowali zwycięstwo w meczu, wygrywając trzeciego seta 25:23. Podopieczni Sławomira Gerymskiego wydarli trzy punkty ambitnie grającym gospodarzom, jednak jeżeli chcą myśleć o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej takie spotkania powinni wygrywać bardziej zdecydowanie. Camper lideruje w III lidze, tuż za plecami wyszkowian czai się Trójka Kobyłka, która ma jedno spotkanie rozegrane mniej.  W następnej kolejce Camper podejmie na własnym boisku UKS Herkules Sulejówek.

ADS Wolta Warszawa-Camper Wyszków 0:3 (22:25,22:25,23:22)

źródło: Tubawyszkowa.pl

Musisz się zalogować, aby móc komentować.