10. KS GROM PRZYTYK 16 6 14:44

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

2020-03-01
Cenne trzy punkty w Warszawie

W piątkowy wieczór siatkarze Camper rozegrali spotkanie z młodymi siatkarzami MKS MDK Warszawa. Już nie raz zespół ze stolicy udowadniał, że może pokusić się o niespodziankę. Potwierdził to pierwszy set, który padł łupem gospodarzy po zaciętej grze. Warszawianie triumfowali 25:23. Porażką w premierowej odsłonie podrażniła ambicję lidera. Gracze Campera poprawili swoją grę, efektem czego była wygrana 25:17. W trzecim secie wyszkowianie poszli za ciosem i nie dali rozwinąć skrzydeł młodym siatkarzom MKS MDK, Camper wygrał 25:19. W czwartej partii gospodarze postawili twarde warunki Camperowi. Do rostrzygnięcia losów tej odsłony potrzebna była gra na przewagi. W niej większe doświadczenie stało po stronie zespołu z Wyszkowa, który wygrał 26:24 i cały mecz 3:1. Dzięki trzem punktom zgarniętym w stolicy, Camper utrzymał się na pozycji lidera III ligi na Mazowszu. Camper ma przed sobą do rozegrania jeszcze dwa mecze w sezonie zasadniczym. 7 marca wyszkowianie podejmą Iskrę Warszawa, będzie to niezwykle ważny mecz dla układu tabeli. Potem na wyjeździe zmierzą sie z ostatnim w tabeli Gromem Przytyk.

MKS MDK Warszawa - KS Camper Wyszków 1:3 (25:23, 17:25, 19:25, 24:26)

Musisz się zalogować, aby móc komentować.