Chcesz grać w Camperze i pomóc nam w awansie do II ligi? Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń.

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2019-03-23
Przegrywamy z liderem i kończymy sezon

Porażką 1:3 ze Spartą Grodzisk Mazowiecki zakończyli sezon nasi siatkarze. Teraz przed nimi czas podsumowań.

2019-03-19
Bez wygranej w Warszawie

Nasi siatkarze przegrali w czterech setach z Iskrą Warszawa. W piątek przed podopiecznymi Dariusza Szulika i Sebastiana Wójcika ostatni mecz w tym sezonie.

2019-03-13
Sławomir Gerymski trenerem w przyszłym sezonie

Choć sezon jeszcze trwa, my myślimy już o kolejnym. Trenerem będzie Campera w sezonie 2019/20 będzie Sławomir Gerymski.

2019-03-10
Camper-Olimp 3:1! Kolejne trzy oczka na naszym koncie

W sobotę nasz zespół pokonał w czterech setach Olimp Skaryszew. Choć zapisaliśmy na swoim koncie trzy punkty, spotkanie nie było łatwe.

2019-03-08
Bez punktów i bez wygranego seta w Wolanowie

W Wolanowie miejscowy Jaguar postawił nam twarde warunki. Niestety ulegliśmy gospodarzom w trzech setach.

2019-02-24
Cztery sety i wygrana z GOSiRem Mrozy

Nasi siatkarze pokonali 3:1 GOSiR Mrozy. Dzięki trzem punktom awansowali na piąte miejsce w tabeli III ligi

2019-02-18
Bez punktów w Mławie

Niestety nasi siatkarze wygrali tylko jednego seta w sobotnim meczu z Zawkrzem Mława. Szansę do rehabilitacji gracze Campera będą mieli juz w sobotę