3. UMKS "START" GCKSiR Lipowiec Kościelny 6 10 13:11

Twitter

Strona główna

2017-03-12
Udany rewanż! Wygrywamy z Zawkrzem

Siatkarze Campera pewnie pokonali na własnym parkiecie Zawkrze Mława. Podpoieczni Macieja Główczyńskiego triumfowali 3:1. MVP meczu: Michał Urbaniak.

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2017-03-06
Zwycięstwo z Iskrą

Siatkarze Campera Wyszków pokonali 3:0 Iskrę Warszawa. Podpieczni Macieja Główczyńskiego dopisali do ligowego dorobku kolejne trzy punkty. Obserwatorzy meczu i trener zgodnie stwierdzili, że tytuł najlepszego zawodnika meczu powinien trafić do Daniela Pędzicha.

2017-02-27
Tobiasz Wojtkowski: Celem jest awans!

Naszym celem jest awans do III i mam nadzieje, że go wywalczymy- powiedział Tobiasz Wojtkowski. Póki co występujący na pozycji libero.Wracający na boisko, po operacji barku zgodził się udzielić odpowiedzi na kilka pytań. O tym ile trwała jego przerwa i czy na treningach pilnuje swoich braci. Przeczytacie w wywiadze z naszym siatkarzem

2017-02-06
Camper wraca z trzema punktami!

Z trzema punktami na koncie wrócili z Zawidza Kościelnego siatkarze Campera Wyszków. Podpieczni Macieja Główczyńskiego pokonali w czterch setach UMKS "START" GCKSiR Lipowiec Kościelny. MVP spotkania został Adrian Grzybowski.

2017-01-15
Trzy punkty na koncie Campera!

Siatkarze Campera Wyszków pewnie pokonali Gwardię Legionowo w trzech setach.Dzięki wygranej w Legionowie nasza drużyna awansowała w ligowej tabeli.

2017-01-12
Już w sobotę pierwszy mecz Campera w IV lidze w tym roku! W sobotę gramy w Legionowie

Już w sobotę kolejne spotkanie czeka nasz zespół występujący w czwartoligowych rozgrywkach. Rywal jest dobrze znany naszym siatkarzom będzie nim Gwardia Legionowo. Początek spotkania o 12:00 w Legionowie.

2016-12-17
Szybka wygrana z Legionowem!

Dziś nasi siatkarze pokonali 3:0 Gwardię Legionowo. W żadnym momencie spotkania prowadzenie siatkarzy Macieja Główczyńskiego nie było zagrożone.