JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

Strona główna

2013-11-26
Awansować do piątej rundy Pucharu Polski

Wyszkowianie po sobotnim zwycięstwie nad KPS'em Siedlce nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek. Już w środę 27 listopada podejmą na wyjeździe SMS PZPS II Spała w meczu IV rundy Pucharu Polski.

Camper w obecnym sezonie miejsce w czwartej rundzie zawdzięcza wolnemu losowi. Nasi siatkarze rozpoczną więc zmagania tegorocznego Pucharu Polski od meczu w Spale. Jeszcze nigdy w historii wyszkowski klub nie występował w tym etapie rozgrywek pucharowych. Dwa sezony wcześniej Campera wyeliminował Pekpol, zaś rok temu Ślepsk. Tym razem drużyna Jana Sucha staje przed dużą szansą na osiągnięcie dużo lepszego wyniku. Jeżeli SMS PZPS Spała, która pokonała Kęczanina Kęty 3:0, przegra, Camper zmierzy się w piątej rundzie ze zwycięzcą meczu KPS Siedlce - Pekpol Ostrołęka. Są to mazowieccy rywale z pierwszej ligi, co ważne obydwa zespoły są zdecydowanie w zasięgu wyszkowian.

Początek środowego meczu z SMS PZPS II Spała o godzinie 17:00.

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2013-11-23
Emocje, dobra siatkówka i horror z happy end'em. Camper pokonuje KPS 3:2!

Siatkarze Campera Wyszków udowodnili, że potrafią walczyć i wygrywać z najlepszymi. Pokonali wicelidera tabeli, drużynę KPS'u Siedlce 3:2. Bohaterem ostatniej akcji był Dariusz Szulik, ktorego as serwisowy zakończył tie-breaka wynikiem 17:15. Zawodnikiem meczu natomiast został wybrany Łukasz Kaczorowski.

Mecz z KPS'em Siedlce Camper rozpoczął w następującym składzie: Pietkiewicz, Wójcik, Kaczorowski, Świrydowicz, Szulik, Woroniecki i Stańczak. KPS natomiast: Milewski, Przybyła, Pruski, Zbierski, Jasiński, Schulz oraz Sobczak.

Początek spotkania to prowadzenie wyszkowian jednym bądź dwoma punktami. Głównie dzięki szczelnemu dobremu blokowi oraz skuteczności na kontrach każdego z atakujących zawodników. Na pierwszej przerwie technicznej było 8:6 dla Campera. Na 12:9 atakiem po wąskim skosie podwyższył Sebastian Wójcik. Blokujący z Siedlec szybko zorientowali się, że wyszkowski przyjmujący jest w wysokiej formie i w kolejnych akcjach szczelnie przełożyli ręce i dwukrotnie zablokowali Sebastiana (12:12). Po przerwie na żądanie Jana Sucha błąd popełnili gospodarze i KPS po raz pierwszy objął prowadzenie. Nie trwało ono jednak długo. Dwie udane akcje Pawla Pietkiewicza pozwoliły Camperowi zejść na drugą przerwę techniczną z przewagą 16:15. Obydwa zespoły ani na moment nie mogły odetchnąć. Wynik oscylował w granicach remisu przez całą partię. Po błędzie Schulza na tablicy świetlnej widniało 20:19. Wówczas dwie przerwy pod rząd wykorzystał trener gości Sławomir Gerymski. Chwilę po nich Camper zdobył kolejny punkt po udanej akcji Wójcika. Dwa błędy siedlczan w ataku skutkowały objęciem najwyższego w tym secie prowadzenia przez Camper 23:19. Przyjezdni odrobili dwa punkty, więc i Jan Such skorzystał z przerwy na żądanie. To co, chwilę potem zrobił Konrad Woroniecki można opisać, jako zagranie profesorskie. Piłkę przyjętą nad taśmę, kapitan  Campera sparował rywalom w trzeci metr, nikt do niej nie ruszył i było 24:21. Bartosz Zrajkowski wszedł na parkiet zadaniowo, by utrudnić rywalom przyjęcie. Swoje zadanie wykonał z nawiązką serwując asa na 25:21.

Po zmianie stron rywalizacja była równie zacięta. Wyszkowianie ponownie przez większość partii utrzymywali jednopunktowe prowadzenie. Tempa nie zwalniał zarówno Łukasz Kaczorowski, Paweł Pietkiewicz, jak i środkowi Dariusz Szulik i Waldemar Świrydowicz. Decydujące okazały się akcje w końcówce seta.

2013-11-24 09:11:42
Brawo chłopaki !!! i brawo dla klubu kibica za świetny doping !!!
2013-11-23 21:36:55
Wielkie dzięki za świetny,emocjonujące spotkanie.Gratulacje dla autora pomysłu na flagę klubową z hasłem:Potrafimy wierzyć i marzyć dlatego jesteśmy zwycięzcami!!!
2013-11-22
Derby Mazowsza przed nami!

Już w sobotę, o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz ligowy pomiędzy zespołami KS Camper Wyszków, a KPS Siedlce. Derby Mazowsza z siedleckimi siatkarzami toczymy co sezon, jednak dawno przeciwnik nie był tak wysoko w tabeli, stąd możemy spodziewać się niesamowicie emocjonującego widowiska. W końcu to obecny widelider I Ligi będzie w tym spotkaniu faworytem.

Drużyna prowadzona przez Sławomira Gerymskiego prezentuje w tym sezonie wysoki, wyrównany poziom i będzie trudno ją pokonać. Meczom derbowym z Siedlcami od zawsze towarzyszył jednak dodatkowy duch. Były to spotkania zacięte, efektowne, gromadzące komplet kibiców w halach obydwu drużyn. Nie inaczej będzie zapewne i tym razem. Zazwyczaj na własnej hali to wyszkowianie wychodzą zwycięsko z tych pojedynków. Tym razem do meczu dziewiątej kolejki siatkarze Jana Sucha nie podchodzą w roli faworyta, co, miejmy nadzieję, jeszcze bardziej zmotywuje ich do dobrej gry i zwycięstwa.

- KPS Siedlce to bardzo mocny przeciwnik i możemy spodziewać się bardzo twardej walki- zapowiada na łamach portalu PZPS.PL Jakub Urbanowicz, najmłodszy siatkarz Campera Wyszków, zawodnik, który z meczu na mecz dostaje coraz więcej szans od trenera Sucha i odwdzięcza mu się tym samym bardzo dobrą grą.  - My na pewno damy z siebie sto procent i mam nadzieję, że publiczność pomoże nam w osiągnięciu zwycięstwa- dodał wychowanek AZS'u Olsztyn.

Nam nie pozostaje nic innego, jak jeszcze raz zaprosić wszystkich kibiców naszego klubu i sympatyków siatkówki na Derby Mazowsza. Początek już w sobotę, godzina 18:00, hala WOSiR (Wyszków, Geodetów 45).

2013-11-20
Spotkania z młodzieżą

Siatkarze Campera Wyszków w ostatnich tygodniach biorą aktywny udział w popularyzacji piłki siatkowej wśród młodzieży Gminy Wyszków i całego Powiatu Wyszkowskiego. Spotkali się z uczniami szkoły w Rybienku Leśnym oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie.

Na spotkaniach tych gromadziły się wszystkie klasy poszczególnych placówek. Jak się okazało zarówno siatkówka cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, jak i sama drużyna Campera Wyszków. Jej zawodnicy nakłaniali młodzież do uczęszczania na zajęcia sportowe te zarówno organizowane przez szkoły, jak i treningi siatkarskie Akademii Piłki Siatkowej Camper Wyszków. W swoim występie podkreślali jak ważną rolę w rozwoju i życiu każdego człowieka odgrywa właśnie sport- jak kształci, wychowuje i umacnia. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać opowieści o początkach kariery poszczególnych graczy. Mogli wystartować również w konkursach, poodbijać piłkę ze swoimi idolami oraz zadawać im pytania.

Z tego miejsca kierujemy wielkie słowa podziękowania w stronę Gminy Wyszków. Dzięki jej dofinansowaniu młodzi siatkarze mają możliwość poznania zasad współzawodnictwa, udziału w wielu grach i zabawach, spędzeniu aktywnie czasu z rówieśnikami, a wszystko to pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, w skłąd której wchodzą między innymi zawodnicy pierwszoligowej drużyny Camper Wyszków. Akademia Piłki Siatkowej z roku na rok się rozwija i obecnie jest prowadzona aż w pięciu lokalizacjach Powiatu Wyszkowskiego.

Aby obejrzeć więcej zdjęć ze spotkań z młodzieżą kliknij "więcej".

2013-11-17
Utrzymaliśmy piątą lokatę.

Po ósmej kolejce I Ligi Siatkarzy w czołówce tabeli zaszło niewiele zmian. W zasadzie żadnej roszady nie ma między zespołami, zajmującymi miejsca 1-5. Dla wyszkowian jest to odrobinę pocieszające, jednak trzeba zauważyć, że czołowa trójka zaczyna uciekać, zwłaszcza Siedlce i Będzin.

Mecz w Kętach okrzyknięto najciekawszym wydarzeniem ósmej kolejki. Sprawdziło się tam stare siatkarskie porzekadło. Drużyna z Wyszkowa prowadziła już 2:0 i była blisko wygranej również w trzecim secie. Ostatecznie w tej odsłonie triumfował Kęczanin, który poszedł za ciosem i odniósł zwycięstwo również w dwóch pozostałych partiach. Dla podopiecznych trenera Marka Błasiaka było to drugie zwycięstwo z rzędu. Dla siatkarzy Jana Sucha z kolei 4 porażka w tym sezonie. Wyszkowianie muszą wyciągnąć wnioski i w następnych kolejkach koncentracje utrzymać do samego końca spotkania. Najbliższa ku temu okazja już w najbliższą sobotę. O godzinie 18:00 w Wyszkowie Camper podejmie wicelidera tabeli KPS Siedlce. Będą to już kolejne derby mazowsza, które rokrocznie przynoszą widzom wielu emocji. Miejscowi kibice z pewnością zrobią wszystko by pomóc swoim ulubieńcom zwyciężyć i awansować w tabeli. Do tej pory Camper z zespołami wyżej notowanymi radził sobie lepiej, niż z pozostałymi. Podopieczni Jana Sucha pokonali zarówno Cuprum Mundo Lubin, jak i Ślepsk Suwałki, drużyny, które wówczas ich wyprzedzały. Niewiele zabrakło by pokonać też MKS Banimex Będzin (przyp. 3:2 w Będzinie). Jak będzie tym razem, przekonamy się w sobotę 23 września.

Ciekawe podsumowanie wszystkich meczów ósmej kolejki znajdziecie, klikając w poniższy banner.

Ślepsk Suwałki MKS Będzin 0:3 21:25, 25:27, 24:26

Wcześniej ekipę z Wyszkowa czeka wyjazd do Spały, gdzie w IV rundzie Pucharu Polski zawalczy ona o zwycięstwo z  SMS PZPS II Spała.

Puchar Polski Mężczyzn 2013/2014

(Kliknij, by otworzyć stronę)

2013-11-14
Dramat w Kętach. Spadamy z bram niebios, pod wrota piekieł.

UMKS Kęczanin Kęty - KS Camper Wyszków

3:2

(30:32, 19:25, 25:22, 25:20, 15:13)

Nie brakowało emocji w pierwszym secie meczu ósmej kolejki I Ligi Siatkarzy pomiędzy Kęczaninem Kęty, a Camperem Wyszków. Wyszkowianie udanie rozpoczęli mecz, wychodząc na prowadzenie. Z czasem powiększało się ono, aż sięgnęło trzech "oczek" (10:7). W wyniku dobrej gry Szulika, Pietkiewicza i Kaczorowskiego Camper dzielnie bronił wyniku. Niestety gospodarze pokazali charakter i nie odpuścili. Wyrównali w końcówce 19:19. Wtedy zaczęła się heroiczna walka punkt za punkt. Więcej zimnej krwi zachowali jednak wyszkowianie, którzy triumfowali, ale dopiero przy stanie 32:30 po nie udanym ataku Pawła Pietraszko.

Po zmianie stron gra była bardzo zacięta. Do stanu 11:10 prowadzili gospodarze. Camper konsekwentnie jednak dotrzymywał kroku rywalom i wyrównał 11:11. Następnie po udanej akcji Sebastiana Wójcika wyszkowianie odskoczyli na dwa "oczka" 13:11. Kibice z Kęt nie mieli zbyt wielu powodów do radości. Ich ulubieńcy przegrali w drugim secie, po bloku na Błasiaku 19:25.

Przez dłuższy czas w trzeciej odsłonie to przyjezdni dyktowali warunki gry. Ich przewaga momentami sięgała trzech punktów. To, że trzeci set bywa najtrudniejszym, kiedy prowadzi się 2:0, mogli przekonać się właśnie wyszkowianie.

avatar
Rgl
2013-11-14 23:24:32
Nie da się ukryć:) Wynik poprawiony.
avatar
2013-11-14 22:10:26
Z tytułu artykułu wynika,że mecz wygrał KS Camper Wyszków:):):)
2013-11-09
Gościnności nie było, Ślepsk pokonany i wyprzedzony w tabeli!

Zgodnie z zapowiedzią emocji podczas spotkania Camper-Ślepsk nie zabrakło. Po dwugodzinnym spotkaniu górą okazali się gospodarze. Najlepszym zawodnikiem meczu został Paweł Pietkiewicz.

Składy wyjściowe:

Camper: Kaczorowski, Pietkiewicz, Wójcik, Zrajkowski, Świrydowicz, Szulik, Stańczak

Ślepsk: Winnik, Andrzejewski, Skory, Bell, Skrzypkowski, Kałasz, Rudzewicz

Pierwsze wymiany należały do gospodarzy. Od udanego ataku z lewego skrzydła rozpoczął Paweł Pietkiewicz. Kiedy przyjmujący Ślepska Skoryy posłał piłkę daleko w aut, było już 4:2 dla Campera. Funkcjonował też blok, po akcji w tym elemencie Dariusza Szulika na tablicy świetlnej widniało 6:2. Przyjezdni początkowo popełniali dużo niewymuszonych błędów, jednak z każdą minutą gry rozpędzali się. W pole zaczął mieścić się Winnik, który wstępnie posyłał ataki w jedenasty metr. Ślepszczanie odrobili straty i wyszli na prowadzenie 13:11. W tym momencie wyszkowscy kibice pobudzili swoich ulubieńców do lepszej gry. Trudna, techniczna zagrywka Waldemara Świrydowicza i uważna gra na siatcę jego kolegi po fachu Dariusza Szulika skutkowały wyrównaniem 13:13, a nawet prowadzeniem 14:13. Do tej pory nie mógł być z siebie zadowolony rozgrywający Campera Bartosz Zrajkowski, który kilkakrotnie wyrzucił partnerów za antenkę na skrzydłach. Trener Such nie podejmował jednak pochopnych decyzji i nie wprowadzał zmian. Po przerwie technicznej, zablokowany został na 17:15 Łukasz Kaczorowski. Chwilę potem po ciasnym skosie z lewego skrzydła wybrał się Wójcik i było już tylko 16:17. Trener Such dokonał jednak zmiany i to podwójnej. Kaczorowskiego i Zrajkowskiego zastąpili Woroniecki i Urbanowicz. Pietkiewicz atakiem z szóstej strefy doprowadził do wyniku 17:18. Ślepszczanie grali konsekwentnie, leworęczny Winnik uspokoił grę mocnym atakiem po prostej na 20:18. W następnej akcji asem serwisowym popisał się Kamil Skrzypkowski. Podręcznikowym atakiem z drugiej linii po prostej popisał się Kuba Urbanowicz, jednak wciąż do remisu brakowało dwóch "oczek". As Pietkiewicza przybliżył wyszkowian do tego celu, a trenera gości Piotra Poskrobko zmusił do wykorzystania przerwy. Przy stanie 22:23, na podwyższenie bloku pojawił się na parkiecie Maciej Główczyński. Była to już jedna z ostatnich szans na doprowadzenie do remisu. Wspólnie z Dariuszem Szulikiem w niezwykle efektowny sposób zdołali zablokować podpore Ślepska, Wojciecha Winnika na 23:23. Chwilę później była już piłka setowa dla Suwałk. Jak się okazało, pierwsza i ostatnia. Sebastian Wójcik nadział się na potrójny blok, który zakończył zmagania w pierwszej partii 25:23.

Podenerwowany Jan Such miał dużo do powiedzenia swoim podopiecznym w przerwie między setami. Jeszcze bardziej się ździwił, kiedy w pierwszej akcji po zmianie stron zablokowany został Sebastian Wójcik.

2013-11-06
Wywozimy cenny punkt z Będzina. Brawo za walkę!

MKS MOS Banimex Będzin - KS Camper Wyszków

3:2
(25:18, 25:20, 13:25, 23:25, 15:12)

Siatkarze Klubu Sportowego Camper Wyszków wykazali się ogromną wolą walki i charakterem. W meczu VI kolejki, przegrywali w Będzinie z wiceliderem 2:0, lecz zdołali podnieść się i wyrównać 2:2. Niestety decydujący o losach meczu tie-break padł łupem gospodarzy. W Będzinie było bardzo dużo emocji, zarówno tych na trybunach, jak i na parkiecie (czerwona kartka w tie-breaku). Wyszkowianie wracają z cenną zdobyczą punktową i z podniesioną głową mogą przystąpić do sobotniego meczu ze Ślepskiem Suwałki. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na to ciekawie zapowiadające się spotkanie.

KS Camper Wyszków: Łukasz Kaczorowski, Maciej Główczyński, Waldemar Świrydowicz, Paweł Pietkiewicz, Sebastian Wójcik, Konrad Woroniecki, Adrian Stańczak oraz Tomasz Rutecki, Bartosz Zrajkowski, Dariusz Szulik, Jakub Urbanowicz, Dominik Zalewski.

Trenerzy: Jan Such, Konrad Chrzczonowski

Masażysta: Michał Mielcarz, Statystyk: Paweł Kowal