LOGOWANIE

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapamiętaj hasło

TABELA RUNDY ZASADNICZEJ

Lp. Drużyna M P S
1. KS CAMPER WYSZKÓW 0 0
2. 0 0
3. 0 0
4. 0 0
5. 0 0
6. 0 0
7. 0 0
8. 0 0
9. 0 0
10. 0 0
11. 0 0

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

Strona główna

2013-06-10
PZPS: Spotkanie z przedstawicielami I Ligi Mężczyzn

Prezes Mirosław Przedpełski, wiceprezesi: Andrzej Lemek, Witold Roman, przewodniczący Wydziału Rozgrywek – Jacek Sęk -  oraz kierownik działu rozgrywek Andrzej Warych spotkali się z przedstawicielami klubów I ligi mężczyzn, prezesami klubów:  Camper Wyszków – Robertem Czyżakiem, KPS Siedlce – Marianem Burzcem i KS Cuprum Mundo Lubin – Dariuszem Biernatem.

Podczas spotkania zaprezentowany został projekt transmisji internetowych z rozgrywek I ligi mężczyzn, wraz z finansowymi, technicznymi i logistycznymi warunkami realizacji projektu. – Nie ma wątpliwości, że przekaz internetowy ma największe możliwości rozwoju, tak pod względem technologicznym, jak i w szeroko rozumianej przestrzeni medialnej – powiedział prezes PZPS, Mirosław Przedpełski.

Uczestnicy spotkania przedstawili  pomysły związane z pozyskaniem sponsora tytularnego rozgrywek. –Źródeł  finasowania rozwoju siatkówki należy też szukać w programach krajowych, lokalnych i europejskich  związanych z promocją biznesu poprzez sport – zauważył prezes Związku. – Wypracowanie, a to znaczypodwyższenie standardów jest szansą dla klubów na postęp tak sportowy, jak i organizacyjny – dodał Witold Roman, wiceprezes PZPS.

Reprezentanci kubów I ligi mężczyzn zadeklarowali, że na bazie ram oferty sponsorskiej zbilansują możliwości poszczególnych klubów i ligi, jako całości. – Istotna część klubowych budżetów pochodzi z środków samorządowych, które są mocno ograniczone. Dlatego wsparcie z innych źródeł, szczególnie na rozwój siatkówki wydaje się konieczne – powiedział Marian Burzec, prezes klubu z Siedlec.

Podpis: JU

Cały artykuł znajdziecie Tutaj

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2013-05-27
Rozstrzygnięcie Ligi Typerów

Dobiegł końca także sezon tegorocznej Ligi Typerów. Trzeba przyznać, że rywalizacja siatkarskich "nosów" trwała do samego końca. Świadczy o tym minimalna różnica pomiędzy drugim, a trzecim miejscem (jeden punkt). Zwycięzcą okazał się typer o nicku Olma, który pokonał drugiego Diabolo aż 34 punktami. Na trzecim stopniu podium uplasował się Wons_1970. Serdecznie dziękujemy wszystkim 28 uczestnikom za udział w zabawie i zapraszamy do niej ponownie w przyszłym sezonie.

Zwycięską trójkę prosimy o kontakt z Sekretarzem KS Camper Wyszków Marcinem Ślubowskim, w celu odebrania pamiątkowych nagród- 605660661.

 

Poniżej prezentujemy końcową tabelę.


Login Punkty
Olma 432
diabolo 398
wons_1970 397
rm 388
WwyFans 378
Rgl 359
maniek 353
btr1122 333
gutek 317
adam152 310
camperek 297
zdaro 286
Jarek73 281
ako1979 270
Turu 239
kscfan 211
dawid010800 115
vivaldi 112
Prilanek 104
Fanatic 88
sebastian 70
Legionista 64
rzemo 63
kapejo1997 62
oskarko131@interia.pl 35
RomaneQ 27
2bee 7
lalala 0

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2013-05-17
Rozpoczyna się batalia o medale I Ligi

Już w najbliższy weekend, po blisko miesięcznej przerwie najlepsze cztery zespoły I Ligi rozpoczną walkę o trzecie i pierwsze miejsce. W sobotę i niedzielę w Ostrołęce miejscowy Pekpol będzie podejmował Cuprum Mundo Lubin. Zaraz potem w poniedziałek i wtorek BBTS Bielsko-Biała zmierzy się na wyjeździe z Czarnymi Radom.

Kapitan Czarnych Radom Robert Prygiel w wywiadzie dla "Strefy Siatkówki" podkreśla, że sam awans do najlepszej czwórki drużyny, której większość stanowią młodzi zawodnicy, jest już dużym osiągnięciem. Ma też nadzieję na zwycięstwo w finale, jednak oddaje szacunek rywalom z BBTS'u, opisując ich jako ekipę bardziej doświadczoną. W finale można spodziewać się bardzo ciekawych spotkań. Oba zespoły zdają sobie sprawę z tego, o co grają, dlatego uważam, że zaangażowanie obu drużyn będzie bardzo duże- zakończył Prygiel. Radomianie będą wspierani prawdopodobnie przez komplet kibiców, więc w pierwszych dwóch spotkaniach to oni stawiani są w roli faworytów. Emocji z pewnością nie zabraknie, ponieważ BBTS również zapowiedział walkę o każdą piłkę i starania o wywiezenie z Radomia jak najwięcej...

Wcześniej, bo już 18 i 19 maja, o brąz powalczą ekipy Pekpolu Ostrołęka i Cuprum Mundo Lubin. W tym zestawieniu lepszym doświadczeniem pochwalić się mogą ostrołęczanie, którzy w sezonie zasadniczym pokonali zespół śląski dwukrotnie 3:1. Dużo czasu jednak minęło od tamtego okresu, a kwietniowo-majowa przerwa w rozgrywkach też może mieć znaczenie.

Przebieg najbliższych spotkań będzie można śledzić za pośrednictwem internetowych transmisji na żywo. Mecze finału Czarni - BBTS realizować będzie PZPS.PL, zaś spotkanie Pekpol - Cuprum będzie można obejrzeć na stronie internetowej lubinian.

Kto Waszym zdaniem zwycięży w tych spotkaniach i dlaczego? Zachęcamy do udzielania komentarzy na temat finałów I Ligi! Tym, którzy jeszcze nie wytypowali swojego faworyta, przypominamy, że trwa ostatnia seria spotkań w lidze typerów, w której można zdobyć jeszcze wiele ważnych punktów! Zapraszamy.


Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2013-05-14
Podziękowanie

Klub Sportowy Camper Wyszków serdecznie dziękuje firmom "Zakłady Mięsne Somianka" i "Gwarant" za wkład w organizację klubowego zakończenia sezonu, które odbyło się w miniony piątek. 


Zakłady Mięsne Somianka


 

Gwarant

 

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2013-05-08
Siatkarze Campera i ich Kibice, jak jedna rodzina!

Świetna, rodzinna atmosfera towarzyszyła pokazowemu spotkaniu KS Camper Wyszków - Kibice. Nie był to jednak typowy mecz dwóch drużyn. Siatkarze wraz z kibicami stworzyli drużyny mieszane, co jak się okazało było bardzo trafionym pomysłem. Zgromadzona publiczność mogła oglądać między innymi Sebastiana Wójcika w roli rozgrywającego. Swoje nieprzeciętne umiejętności u boku pierwszoligowych siatkarzy zaprezentowali adepci Akademi Piłki Siatkowej Camper Wyszków, oraz wyróżniający się zawodnicy, w tym Tobiasz Wojtkowski i Wojciech Kulesza. Mecz przyjaźni komentował tradycyjnie DJ Spiker, nie zawiodła też głośno dopingująca publiczność. Wydarzenie uświetnił swoją obecnością Burmistrz Wyszkowa Pan Grzegorz Nowosielski. Po rozegraniu trzech partii zawodnicy podziękowali sobie za grę, a ochotnicy mieli okazję wykazać się w specjalnie przygotowanych konkursach z nagrodami. Zabawa polegała na precyzyjnym trafieniu zagrywką w 9 metr oraz ataku przez siatkę w materac. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe, klubowe koszulki. Organizatorzy na zakończenie zaprosili drużyny na pizzę do Pizzerii "Da Grasso".

Klub Sportowy Camper Wyszków bardzo dziękuje firmie "Da Grasso" za gościnność i pomoc w organizacji wspólnego wieczoru!

Foto-relacja Infowyszków.pl

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2013-05-06
Dariusz Szulik pozostaje w Camperze

Środkowy Dariusz Szulik podpisał kontrakt z Klubem Sportowym Camper Wyszków, na kolejne dwa lata. Życzymy "Szulerowi" samych sukcesów w nadchodzącym sezonie I Ligi w Wyszkowie!

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

avatar
Cezar1969
2013-05-07 18:39:12
To doskonała wiadomość:"Brawo Szuler!!!!"
2013-05-03
Nowy Wyszkowiak: Camper piętnastą drużyną w Polsce!

Dla Klubu Sportowego Camper Wyszków tegoroczny sezon I Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn dobiegł końca. Osiągnięty wynik cieszy zarówno władze klubu, jak i kibiców, którzy nie mogą już się doczekać kolejnej edycji rozgrywek.

O podsumowanie minionego roku i przedstawienie najbliższych planów klubu poprosiliśmy Pawła Knochowskiego, menedżera Campera Wyszków.


Jak podsumujesz wynik sportowy Campera Wyszków w minionym sezonie?

- Wynik jest bardzo dobry, założe-niem klubu była pierwsza ósemka, skończyliśmy na 5. miejscu w I lidze i 15. miejscu w Polsce! Jesteśmy beniaminkiem, tym bardziej wynik na koniec sezonu cieszy.

Zwycięstwo Cuprum Lubin w ćwierćfinale z Camperem było w pełni zasłużone?

- Wygrała drużyna lepsza, bardziej doświadczona. Lubin to ubiegłoroczny finalista I ligi, który po tamtym sezonie jeszcze dodatkowo się wzmocnił. Drużyna, która dysponowała chyba najwyższym budżetem w lidze. Nam zabrakło naprawdę niewiele. Osobiście wolałbym się zmierzyć w ćwierćfinale z inną dru-żyną. W rundzie zasadniczej przegraliśmy z drużyną z Lubina dosyć wyraź-nie, ten rywal ewidentnie nam nie leżał. Mimo to chłopaki pokazali olbrzymi charakter i wolę walki, za co im dziękuję.

Aspirowaliście do gry w PlusLidze i niewiele zabrakło do osiągnięcia promującego miejsca w pierwszej czwórce. Wiele osób u-waża jednak, że to dobrze, że Camper następny sezon rozegra jeszcze w I lidze. Jakie jest twoje zdanie?

- Głęboko w to wierzę, że Wyszków będzie grał w Pluslidze. Poprzez pracę wielu osób codziennie się do tego celu zbliżamy. Jestem jednak realistą i moim zdaniem na to jeszcze za wcześnie. Musimy zbudować mocne fundamenty Klubu, aby przygoda z Plusligą nie trwała rok. Mimo że jesteśmy chwaleni w całej Polsce za organizację, to mamy jeszcze wiele do poprawy. Z każdym dniem uczymy się nowych rzeczy, chcemy coś usprawnić, poprawić. Kiedyś myślałem, że sportowo to będzie nieosiągalne, dziś wiem, że czynnik sportowy będzie spełnić najłatwiej. Wystarczy być w czwórce. W tym sezonie zabrakło nam jednego meczu, żeby to spełnić. Największym problemem wydaje się być hala, a raczej jej brak… Mamy wśród sponsorów firmy, które finansowo są w stanie zapewnić budżet na PlusLigę. Cieszy mnie, że coraz więcej firm spoza Wyszkowa chce inwestować w wyszkowską siatkówkę.

(kliknij "więcej", by przeczytać cały artykuł)

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2013-04-20
Gospodarze górą w pierwszych meczach półfinałowych

Siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała wygrali po tie-breaku z Pekpolem Ostrołęka pierwszy półfinałowy mecz I ligi mężczyzn. Pekpol prowadził już 2:1, ale nie potrafił postawić kropki nad „i". W tie-breaku nastąpiła awaria światła, która na kilkanaście minut przerwała mecz.

BBTS Bielsko-Biała - Energa Pekpol Ostrołęka 3:2 (25:13, 15:25, 23:25, 25:17, 15:8)

W drugim spotkaniu Czarni Radom pokonali Cuprum Mundo Lubin, również po tie-breaku. Już jutro kolejne batalie o finał. 

RCS Czarni Radom - KS Cuprum Mundo Lubin 3:2 (25:21, 19:25, 21:25, 25:23, 15:12)

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

<  ...  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  ...  >