JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

Strona główna

2013-10-16
Zdobyć punkty w Lubinie

Trzecim rywalem Klubu Sportowego Camper Wyszków będzie zespół Cuprum Lubin. Obydwa zespoły zmierzą się już w środę, o godzinie 16:00 w Lubinie. O tym, że podopieczni Pawła Szabelskiego to niewygodny rywal, wyszkowianie przekonali się rok temu, gdy zostali w fazie play-off wyeliminowani właśnie przez "miedziowych". W obecnym sezonie Cuprum jeszcze nie przegrało meczu, pokonując drużyny z Krakowa i Ostrołęki. Camper zaś prezentuje coraz wyższą, choć jeszcze nie idealną formę. Świadczy o tym bilans spotkań 1:1. Wyszkowski klub potrzebuje punktów, by wrócić do czołówki tabeli, zatem trzymamy kciuki, za wynik środowego meczu.

O planach ewentualnej relacji, jak najwcześniej Państwa poinformujemy.

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2013-10-12
Pierwsze zwycięstwo Campera

Podopieczni Jana Sucha i Konrada Chrzczonowskiego odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. W spotkaniu z TKS Nascon Tychy nie stracili seta i tym samym zgarnęli całą pulę trzech punktów. Aktualnie wyszkowianie zajmują siódme miejsce w tabeli.

Sobotnie starcie było pierwszym w tym sezonie na parkiecie wyszkowskiej hali. Kibice Campera wypełnili trybuny po brzegi i zgotowali swoim ulubieńcom gorący doping. Pierwszy set co prawda rozpoczął się od wyrównanej walki, jednak po kilku minutach, dzięki atomowej zagrywce Łukasza Kaczorowskiego, Camper odskoczył gościom na cztery „oczka” (8:4). Na drugą przerwę techniczną schodził już prowadząc 16:10. Wysoką formą imponowali Dariusz Szulik i Tomasz Rutecki. Kiedy miejscowym brakowało jeszcze tylko trzech punktów do zakończenia seta, TKS ruszył do odrabiania strat. Pomogła mu w tym mocna zagrywka Karola Kupisza. Z siedmiopunktowej przewagi zrobiło się 23:21. Wtedy wyszkowianie wrócili do gry i po skutecznej akcji blokiem zakończyli premierową odsłonę 25:21.

Drugiego seta od mocnego uderzenia rozpoczęli przyjezdni. W ich szeregach dobrze do gry wprowadził się Grzegorz Surma, który popisał się kilkoma skutecznymi atakami. Tyscy siatkarze wypracowali nawet kilka punktów przewagi, jednak przypomniał im o sobie atakujący Łukasz Kaczorowski. Kilka ryzykownych zagrywek i blok na Surmie wystarczyły, by wyrównać 5:5. Na drugą przerwę techniczną siatkarze prowadzeni przez Grzegorza Słabego zeszli z jednopunktowym prowadzeniem, dzięki asowi serwisowemu Surmy (16:15). Po przerwie ponownie na parkiecie trwała wymiana ciosów, jednak w końcówce dało o sobie znać doświadczenie ekipy z Wyszkowa. Siatkarze Sucha utrzymali koncentrację do końca i cieszyli się z prowadzenia w meczu 2:0.

Trzeci set był najbardziej zacięty. Niemal przez cały czas jego trwania obydwie ekipy walczyły cios za cios. Nie wiadomo, jak potoczyłyby się wydarzenia na boisku, gdyby nie rewelacyjnie spisujący się w polu zagrywki Łukasz Kaczorowski. W bardzo ważnym momencie, przy stanie 20:19, posłał asa serwisowego. Chwilę później zablokowany został Sebastian Wójcik i było po 21. W ostatnich dwóch akcjach znakomicie pokazał się Tomasz Rutecki, który wystąpił na nietypowej dla siebie pozycji przyjmującego. Nominalny atakujący Campera skończył dwie ostatnie piłki meczu i dał swojej drużynie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Najlepszym graczem meczu został Dariusz Szulik.

Już w środę Camper zmierzy się w Lubinie z Cuprum. Będzie to bardzo ważny i zarazem ciężki mecz, przeciwko ekipie, która w obecnym sezonie jeszcze nie przegrała meczu. Z kolei w niedzielę 20 października do Wyszkowa przyjedzie Energa Pekpol Ostrołęka. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na derby mazowsza.

KS Camper Wyszków - TKS Nascon Tychy 3:0 (25:21, 25:21, 25:23)

Pozostałe wyniki II kolejki:

KPS Siedlce AGH 100RK Kraków 3:0(25:22, 25:17, 25:15)
Kęczanin Kęty Stal Nysa 0:3(20:25, 23:25, 19:25)
Ślepsk Suwałki Avia Świdnik 2:3(19:25, 25:20, 25:21, 21:25, 13:15)
MKS Będzin Krispol Września 3:0(25:19, 25:18, 25:18)
Pekpol Ostrołęka Cuprum Lubin 0:3(16:25, 17:25, 24:26)

Niebawem zamieścimy obszerną galerię zdjęć z meczu Campera Wyszków i TKS Tychy.

2013-10-13 10:59:53
Moim zdaniem mecz w wykonaniu Campera nie był rewelacyjny, ale po prostu zagraliśmy dobre zawody. Trochę szkoda że nie grał Paweł Pietkiewicz. Wsumie 3 pkt jak najbardziej zasłużone dla Campera :)))
avatar
Heniek Bojownik
2013-10-12 22:06:58
Dobry mecz w wykonaniu Camperzaków. Po wpadce sprzed tygodnia okazało się,że zespół jest w dobrej formie,a w we Wrześni po prostu nie było dnia i nic nie wychodziło.Jestem już spokojny o naszych zawodników.
2013-10-10
Prezentacja drużyny w piątek w Galerii Wyszków!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Campera Wyszków i sympatyków siatkówki na oficjalną prezentację zawodników naszego klubu w sezonie 2013/2014. Odbędzie się ona już w najbliższy piątek 11 października, o godzinie 17:00, w Galerii Wyszków. Przyjdźcie, poznajcie naszych siatkarzy, zróbcie pamiątkowe zdjęcia, liczymy na waszą obecność.

2013-10-05
Słaby początek Campera. Trzy punkty zostają we Wrześni.

Siatkarze Campera Wyszków nieudanie rozpoczęli nowy sezon ligowy. W starciu z Krispolem Września okazali się słabsi i przegrali 3-1. W wyniku niespodziewanej porażki na pierwsze punkty będą musieli poczekać kolejny tydzień. Dziękujemy za wsparcie naszym kibicom, którzy jako jedyni stanęli na wysokości zadania.

Krispol Września - KS Camper Wyszków

3:1

(25-22, 25-19, 22-25, 25-20)

Wyniki pozostałych spotkań:

TKS Nascon Tychy – Energa Pekpol Ostrołęka 0:3 (20:25, 18:25, 21:25)

AGH 100RK AZS Kraków – KS Cuprum Mundo Lubin 1:3 (25:22, 21:25, 22:25, 24:26)

ASPS Avia Świdnik - MKS Banimex Będzin 3:2 (25:17, 18:25, 25:20, 14:25, 15:12)

AZS PWSZ Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 1:3 (25:22, 23:25, 22:25, 23:25)

2013-10-04
Przed nami inauguracja z Krispolem

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 18:00 siatkarze Campera Wyszków usłyszą pierwszy gwizdek w sezonie 2013/2014 I Ligi Siatkarzy. Podopieczni Jana Sucha zmierzą się z beniaminkiem Krispolem Września. Wyszkowski szkoleniowiec podkreśla jednak, że będzie to ciężki mecz.

Faworytem tego spotkania jest Camper, jednak grający przed własną publicznością Krispol z pewnością przystąpi do swojego debiutu bez kompleksów. Trener Jan Such poinformował nas, że zespół przeciwników został poddany analizie. Chwalił rywali, podkreślając głównie solidną postawę w elemencie przyjęcia. Dodał, że uwagę należy skupić szczególnie na doświadczonych siatkarzach - Łukaszu Jurkojciu, Witoldzie Chwastyniaku czy Michale Dębcu- którzy mają za sobą już występy w Pluslidze i I Lidze. Z pewnością będą mocną podporą beniaminka. Wyszkowianie jednak, jeżeli chcą aspirować w tym sezonie do pierwszej czwórki, nie powinni tego spotkania przegrać. Zespół Campera jest w komplecie, nikt poza wracającym do pełnej dyspozycji Jackiem Obrębskim nie narzeka na urazy. Początek spotkania o godzinie 18:00. Będziemy się starać na bieżąco informować Państwa o wydarzeniach z Wrześni.

KPS Siedlce – Kęczanin Kęty

W zakładce KS Camper/Seniorzy/Sezon 2013/2014 można już zobaczyć jak nasi siatkarze prezentują się w nowych strojach! Niedługo zostanie dodane także dodatkowe zdjęcie grupowe w strojach meczowych.

2013-09-23
Jan Such: Gromadzimy informacje i będziemy analizować grę Krispolu Września

Za nami ostatni już przedsezonowy turniej z udziałem Campera Wyszków. Nasi siatkarze wrócili już na własne obiekty, gdzie trenować będą dwa tygodnie, aż do startu ligi. Z okresu przygotowawczego zadowoleni są trener Jan Such oraz kapitan drużyny Konrad Woroniecki. W krótkim podsumowaniu napawają optymizmem przed najbliższym sezonem.

Jan Such: Okres przygotowań uważam za dobrze przepracowany, co popierają też rezultaty w meczach kontrolnych. Zagraliśmy w sumie dwanaście spotkań z mocnymi rywalami, z których siedem wygraliśmy. Z ostatniego turnieju również jestem zadowolony. Z Radomiem zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, mimo że Czarni wyszli na parkiet w niemal najsilniejszym swoim składzie. Wygrana z Cuprum też cieszy, jednak było widać już w zawodnikach obydwu drużyn zmęczenie. Co prawda przegraliśmy z Warszawą, jednak wynik 3:0 nie do końca odpowiada temu, co działo się na boisku. W każdym z setów było dość równo. Warte podkreślenia jest to, że Politechnika wystąpiła w tym spotkaniu w mocnym składzie z Woickim i obcokrajowcami.

Jan Such pochwalił też swoich młodych zawodników- Cieszy mnie postawa całego zespołu ale szczególnie młodszych siatkarzy. Tomasz Rutecki i Jakub Urbanowicz coraz lepiej prezentują się na tle doświadczonych kolegów i myślę, że z powodzeniem uzupełnią zespół. Czytaj dalej.

avatar
Tomson91
2013-09-23 23:19:55
jeśli to ta sama fotoreporterka która była w Wyszkowie na turnieju to dziękuję Wam bardzo, wreszcie wiem jak się nazywa!! :)
2013-09-22
KS Camper Wyszków pokonuje Miedziowych. Politechnika z pucharem.

Klub Sportowy Camper Wyszków zwyciężył w niedzielnym spotkaniu z MKS Cuprum Lubin 3-1. Niestety do końcowego triumfu w turnieju zabrakło naszym siatkarzom kilku setów. W drugim meczu Czarni Radom nie sprostali Warszawskiej Politechnice i przegrali 0-3. Wyszkowianie kończą turniej na dobrym drugim miejscu. Triumfuje AZS, trzecie miejsce dla Cuprum, zaś dopiero czwarte dla gospodarzy Cerrad Czarnych Radom.

2013-09-21
Udany rewanż Politechniki

Podopieczni Jana Sucha i Konrada Chrzczonowskiego ponieśli pierwszą porażkę na Memoriale Jana Skorżyńskiego w Radomiu. Tym samym siatkarze AZS'u Politechniki Warszawskiej udanie zrewanżowali się wyszkowskiej drużynie za porażkę w Wyszkowie na turnieju Lotto. W niedzielę, o godzinie 10:00 Camper rozegra swój najważniejszy mecz w turnieju, przeciwko zespołowi MKS Cuprum Lubin, z którym przyjdzie mu rywalizować w nadchodzącym sezonie zaplecza Plusligi.