Twitter

Strona główna

2012-10-28
Siatkarski horror w Siedlcach, Camper przegrywa wygrany mecz.

W meczu IV Kolejki I Ligi Mężczyzn KPS Jadar Siedlce pokonał po siatkarskim dreszczowcu Campera Wyszków 3:2. Bardzo szkoda niewykorzystanej szansy, która nadarzyła się zarówno w czwartym secie, kiedy Camper prowadził 2:1 w setach i walczył na przewagi, jak i w tie-breaku, kiedy prowadził 14:12. Jeden punkt zdobyty na wyjeździe cieszy, ale niedosyt z pewnością pozostaje. Wyszkowianie są jedynym zespołem, który w tej kolejce zdobył punkt w meczu wyjazdowym.

Sobotni mecz rozegrano w wypełnionej kibicami jednej i drugiej drużyny hali, przy ulicy Prusa w Siedlcach. Od mocnego uderzenia rozpoczęli go miejscowi. Camperowi brakowało spokoju i pewności w pierwszych akcjach. KPS prowadził już 9:4, jednak sygnał do odrabiania strat dał swoim kolegom Łukasz Kaczorowski odrzucając ich od siatki zagrywką. Siatkarze Sucha i Chrzczonowskiego zniwelowali straty i tracili do gospodarzy już tylko punkt (9:8). W kolejnych minutach zespoły walczyły jak lwy o każdy punkt. W końcówce siedlczanie, jako pierwsi osiągnęli stan piłki setowej, jednak Camper nie złożył broni, wyrównał i zwyciężył 26:24.

As serwisowy Konrada Woronieckiego otworzył drugą partię. Podopieczni Dominika Kwapisiewicza dzięki świetnej postawie zarówno w ataku, jak i w polu zagrywki Jakuba Buckiego zbudowali kilkupunktową przewagę. Z odpowiedzią nie czekał długo brylujący na zagrywcę w ekipie Campera Łukasz Kaczorowski. Między innymi dzięki jego zasłudze wyszkowianie odrobili straty i prowadzili 7:5. Przewaga przyjezdnych wzrosła do trzech punktów 16:13 i nie zapowiadało się, by szybko stopniała. Po raz kolejny rywale udowodnili jednak, że w tak ważnym meczu nie ma miejsca na moment dekoncentracji, czy podłamania. Efektowna gra środkowego Witolda Chwastyniaka i atakującego Jakuba Buckiego sprawiła, że po zaciętej końcówce tym razem kibice z Siedlec cieszyli się ze zwycięstwa swojej drużyny 25:23.

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2012-10-25
Przegląd Sportowy: Z obu stron siatki

W czwartkowym numerze Przeglądu Sportowego znaleźliśmy artykuł z udziałem trenera Campera Wyszków Jana Sucha. Szkoleniowiec wyszkowskiego zespołu wybrał w nim szóstkę III Kolejki siatkarskiej PlusLigi. Kto i dlaczego znalazł się w gronie wyróżnionych?

By przeczytać, wystarczy kliknąć na obrazek.

2012-10-25
Siatka.org: Ślepsk pokonał Camper i gra dalej

Polecamy relacje Siatki.org ze środowego meczu

Camper Wyszków - Ślepsk Suwałki

Po pięciosetowym boju do kolejnej rundy awansowali siatkarze Ślepska Suwałki. Mimo, że siatkarze Tomasza Wasilkowskiego przegrywali już z gospodarzami 2:0. Ostatecznie triumfowali 2:3 i w kolejnej rundzie ich przeciwnikiem będą Czarni Rząśnia.

Premierowa odsłona rozpoczęła się od wyrównanej z gry z obydwu stron siatki. Prym w swoich drużynach wiedli atakujący, Łukasz Kaczrowski w szeregach Campera Wyszków oraz Wojciech Winnik w Ślepsku Suwałki. Wyrównana gra toczyła się do stanu po 11. Kiedy na zagrywce pojawił się Igor Kozłowski, gospodarze zaczęli odjeżdżać rywalom. Po jego asie serwisowym w kolejnej akcji skutecznie zaatakował Mariusz Pruski i było 15:13 dla miejscowych. Wtedy o czas poprosił trener gości Tomasz Wasilkowski. Po przerwie kolejną trudną zagrywkę wykonał Sebastian Wójcik, na tablicy widniał wtedy wynik 17:14. Przyjezdni nie byli już w stanie nawiązać walki z siatkarzami Campera. Podopieczni Jana Sucha triumfowali pewnie 25:22.

2012-10-24
Camper po kolejnym pięciosetowym meczu uległ Ślepskowi Suwałki

Niestety w meczu III Rundy Pucharu Polski Klub Sportowy Camper Wyszków uległ po tie-breaku ekipie Ślepska Suwałki. Podopieczni Jana Sucha i Konrada Chrzczonowskiego prowadzili już 2:0, jednak ostatecznie w musieli uznać wyższość przyjezdnych, przegrywając w kolejnych trzech setach. Siatkarzom dziękujemy za grę oraz kibicom za gorący doping. Przed nami bardzo ważny mecz ligowy z KPS'em Jadar Siedlce, już w sobotę, o 20.00.Zachęcamy do zgłaszania się na wyjazd ! Do środowego wieczoru zapisało się narazie 31 osób. Jest jeszcze 19 miejsc.

KS Camper Wyszków - Ślepsk Suwałki

2:3 (25:22, 25:17, 22:25, 13:25, 9:15)

2012-10-18
PZPS: Lider zagra w Wyszkowie

Tylko trzy drużyny – BBTS Bielsko-Biała, KS Cuprum Lubin i KS Camper Wyszków – nie przegrały meczu w dwóch kolejkach I ligi siatkarzy. Po sobotnich spotkaniach co najmniej jedna nich na pewno wypadnie z tego grona. Dojdzie do bezpośredniej konfrontacji w Wyszkowie, gdzie podopieczni trenera Jana Sucha podejmą lidera tabeli - BBTS.

- Mecze dwóch kolejek pokazały, że liga będzie bardzo ciekawa i w wielu meczach dojdzie do interesującej walki. Nie brakowało tie breaków, a w spotkaniach które zakończyły się wynikami 3:0 było sporo gry na przewagi, jak choćby w naszej potyczce przed własną publicznością ze Ślepskiem Suwałki – mówi trener BBTS, Janusz Bułkowski.

W tym sezonie bielszczanie, poza zwycięstwem nad Ślepskiem, pokonali jeszcze na wyjeździe KPS Jadar Siedlce 3:2. Z kolei KS Camper wygrał u siebie z Pekpolem Ostrołęka 3:2 i uzyskał taki sam rezultat w Jaworznie z MCKiS Energetyk.

- Z naszym najbliższym rywalem nie mieliśmy się okazji spotkać w sparingach w okresie przygotowań do sezonu. Mamy jednak kasety wideo z nagraniami spotkań tej drużyny i uzyskaliśmy pewien obraz zespołu Jana Sucha. Widać, że mocno eksploatowani są przyjmujący Wójcik i atakujący Kaczorowski – dodaje Janusz Bułkowski.

Trener BBTS Bielsko-Biała jest optymistą przed meczem w Wyszkowie. – Nie było okazji zagrać w Wyszkowie, wiemy że tamtejsza hala jest dość specyficzna. Jedziemy z zamiarem odniesienia zwycięstwa. Ścisk w tabeli I ligi jest już niesamowity. Do czołowej ósemki kandyduje z dziesięć drużyn. Nawet zespołów zajmujących obecnie ostatnie lokaty w tabeli nie należy spisywać na straty. Liga jest chyba bardziej wyrównana niż przed rokiem, a wyniki większości spotkań będzie bardzo trudno wytypować. Na pewno z tego cieszą się kibice – mówi Janusz Bułkowski.

Mecz KS Camper Wyszków – BBTS Bielsko-Biała rozegrany zostanie w sobotę (początek 18.00).

2012-10-18
Po meczu Camper - BBTS rozpoczniemy konkurs

Drodzy Kibice, uprzejmie informujemy, że przy okazji najbliższego meczu z BBTS'em rozpoczniemy zapowiadany konkurs Facebook'owy. Przypominamy, że polega on na jak najszybszym "polubieniu" pierwszego postu, który zamieścimy po meczu.

Camper Wyszków pokonał Energetyka Jaworzno po kolejnym tie-breaku

Podopieczni Jana Sucha i Konrada Chrzczonowskiego poszli za ciosem i zapisali na swoim koncie bardzo ważne, drugie z rzędu zwycięstwo w I Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn. Camper po pięciosetowym boju triumfował nad Energetykiem Jaworzno, w ostatnim secie pokonując zawodników Sławomira Gerymskiego 15:12. Mecz ten potwierdził, że w I Lidze nie ma słabszych drużyn i nikogo nie można lekceważyć. Ekipa z Jaworzna, mimo ostatnich problemów personalnych, postawiła wyszkowianom poprzeczkę wysoko i prezentując siatkówkę na wysokim poziomie, była blisko wygranej. Ostatecznie na swoim koncie zapisała pierwszy punkt w tym sezonie. Camper dopisał do konta kolejne dwa "oczka" i łącznie posiada ich już cztery.

W pierwszym secie od mocnego uderzenia rozpoczęli gospodarze, którzy przeciwko niewystarczająco skoncentrowanym przyjezdnym wiedli prym od początku do końca, triumfując 25:22. Po zmianie stron gra wciąż była nerwowa i zacięta, tym razem obronną ręką wyszli z niej zawodnicy Sucha i Chrzczonowskiego, wygrywając 26:24. Kiedy w trzecim secie Camper znokautował Energetyka 25:18, wydawało się, że czwarta odsłona będzie formalnością. Tak się jednak nie stało. Miejscowi wzmocnili zagrywkę i po długim, emocjonującym secie wyrównali stan meczu na 2:2 (28:26). Warto podkreślić, że wyszkowianie mieli wówczas w górze dwie piłki meczowe, których jednak nie udało się wykorzystać. Tie-break zaczął się po myśli drużyny Gerymskiego. Jego siatkarze popełniali mniej błędów i prowadzili dość wysoko, jak na tak krótki set – 10:7. Wtedy do odrabiania strat rzucił się Camper. Po raz kolejny okazało się, że w tie-breaku lepiej z nerwami radzą sobie od rywala wyszkowianie. Podobnie, jak w meczu z Pekpolem w Wyszkowie, tak i w Jaworznie, ekipa Sucha i Chrzczonowskiego triumfowała, tym razem 15:12. Było to niezwykle istotne zwycięstwo, które pozwoli nabrać beniaminkowi z Wyszkowa pewności siebie przed następnymi meczami. Mecz ten był dowodem na wcześniejsze opinie większości trenerów i zawodników, że w tegorocznych rozgrywkach ligowych nie ma słabszych i lepszych drużyn. Udokumentował to zespół Energetyka Jaworzno, który mimo problemów personalnych, pokazał swoją siłę w meczu z Camperem. Siatkarze Sławomira Gerymskiego byli blisko zwycięstwa, jednak w decydujących fragmentach więcej zimnej krwi zachowali wyszkowianie.

Już w najbliższą sobotę, na hali w Wyszkowie, odbędzie się starcie pomiędzy Camperem Wyszków, a BBTS’em Bielsko Biała, obecnym liderem tabeli. – Na pewno będzie to bardzo ciężki mecz. - Oni wygrali pierwsze dwa mecze, podobnie jak my i na pewno  przyjadą z nastawieniem na zwycięstwo- zapowiada asystent trenera Konrad Chrzczonowski, dodająć- My musimy im te plany skutecznie pokrzyżować. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

MCKiS Energetyk Jaworzno - KS Camper Wyszków

KS Camper Wyszków: Woroniecki, Kozłowski, Wójcik, Szulik, Pruski, Ł. Kaczorowski, Knasiecki, Zalewski, Główczyński, Obrębski, Zrajkowski

MCKiS Energetyk: Popik, Warchoł, Orczyk, Romać, Fitrzyk, Macek, Sobczak (libero) oraz Wojtowicz, Mizera