JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

Strona główna

2013-03-23
Siedlczanie lepsi w drugim sparingu

Dziś byliśmy zbyt gościnni dla graczy z Siedlec. Niestety przegraliśmy z KPS Jadarem Siedlce 2:3. Po zakończeniu meczu wyszkowianie rozegrali dodatkowe dwa sety między sobą, by zadowolić miejscowych kibiców. Na parkiecie pojawili się m.in. powracający do formy po kontuzjach Kamil Kacprzak oraz Dominik Żmuda.

Camper Wyszków- KPS Jadar Siedlce

2:3 (25:27,24:26,27:29,16:14,15:9)

(fot. M.Pogorzelski)

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2013-03-22
Camper pokonuje KPS 3:1 w pierwszym sparingu

Podopieczni Jana Sucha okazali się lepsi w meczu sparingowym, rozegranym w Siedlcach. Trener wyszkowian przetestował wszystkich swoich graczy, prócz Sebastiana Wójcika i Kamila Kacprzaka. Na kolejne emocje związane z Camperem Wyszków zapraszamyt już jutro, czyli w sobotę, o godzinie 14:00 rozpocznie się drugie spotkanie.

KPS Jadar Siedlce- KS Camper Wyszków

1:3 (20:25, 25:19, 24:26, 22:25)

2013-03-22
Dzisiaj pierwszy sparing z Jadarem

Siatkarze Campera Wyszków rozegrają dzisiaj w Siedlcach pierwszy z dwóch meczów sparingowych z KPS'em Jadar Siedlce. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Przypominamy wszystkim kibicom, że drugie spotkanie odbędzie się już w sobotę, o godzinie 14:00 w Wyszkowie. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

avatar
maniek
2013-03-22 20:15:33
siatkarze Campera wygrali mecz sparingowy 3 - 1 z miejscowym KPSem Siedlce. Trener dał pograć wszystkim zawodnikom i jest bardzo zadowolony z ich postawy. do jutra.
2013-03-17
Terminarz I Rundy play-off i play-out

Do ostatniej kolejki rundy zasadniczej ważyły się losy  drużyn w I Lidze Siatkarzy. Większych niespodzianek nie było, w każdym spotkaniu zwyciężali gospodarze, a najwięcej emocji było w Kętach, gdzie o awans do ósemki miejscowi "bili" się ze Stalą Nysa i zwyciężyli dopiero po tie-breaku. Pary ćwierćfinałowe i walczące o utrzymanie wyglądają następująco. Terminarz dostępny jest również pod odpowiednią zakładką.

Terminarz I Rundy play-off i play-out (do trzech zwycięstw)

2013-03-16
Camper zwycięża 3:1, awansuje na piąte miejsce w tabeli i trafia na Cuprum w Play-Off

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Camper Wyszków pokonał MKS Banimex Będzin wynikiem 3:1. Trener Jan Such w przebiegu całego spotkania dał pograć całej dwunastce zawodników. Dobry mecz rozegrał środkowy Mariusz Pruski, który zagrywką, blokiem i atakiem uprzykrzał życie przyjezdnym. Pozostali gracze również zaprezentowali wysoką formę. Camper awansował na piąte miejsce i w pierwszej rundzie play-off zmierzy się na wyjeździe 6-7 kwietnia z Cuprum Lubin.

Zespoły rozpoczęły mecz w następujących składach:

Camper: P. Kaczorowski, Ł. Kaczorowski, Woroniecki, Knasiecki, Wójcik, Pruski i Szulik. Banimex: Syguła, Zarankiewicz, Tomaczyk, Sacharewicz, Przybyła, Wojtowicz i Gód.

Z większym animuszem wystartowali przyjezdni. Trzykrotnie pod rząd zablokowali na lewym skrzydle Pawła Kaczorowskiego. Nerwowy początek wyszkowian pozwolił podopiecznym Rafała Legienia prowadzić trzema punktami, jednak nie trwało to długo. Sygnał do odrabiania strat przekazał swoim partnerom Dariusz Szulik, który dwukrotnie punktował blokiem. Kiedy zaserwował z wyskoku asa na tablicy świetlnej wyświetlił się remis 8:8. W kolejnych minutach Będzin odskoczył ponownie na dwa punkty i pilnował tego wyniku aż do samej końcówki. Wyszkowianie za sprawą dobrej gry braci Kaczorowskich i Mariusza Pruskiego, mieli wiele okazji do wyrównania i nie pozwalali rywalom uciec na większy dystans punktowy. Kiedy Banimex osiągnął stan piłki setowej 24:21, ciężko było przypuszczać, że Camper zdoła odmienić losy partii. Zrobił jednak to, do czego przyzwyczaił swoich kibiców w tym sezonie, czyli podniósł się z fatalnego wyniku i dzięki mocnej zagrywce Łukasza Kaczorowskiego oraz skutecznym kontrom, zdołał wyrównać 24:24. Wyszkowianie mieli aż trzy piłki setowe, jednak po zaciętej walce, żadnej nie udało się skończyć. Blok na Łukaszu Kaczorowskim zakończył pierwszego seta wynikiem 32:30.

Drugi set rozpoczął się podobnie jak poprzedni. Idący za ciosem goście wypracowali kilkupunktową przewagę, jednak ponownie, nie zdołali jej zbyt długo utrzynać. Kiedy w polu zagrywki ukazał się kat Łukasz Kaczorowski, obraz gry szybko uległ zmianie. Wyszkowski atakujący posłał cztery asy serwisowe z rzędu. W pewnym momencie miejscowi prowadzili aż 14:8 (punktowa zagrywka Dariusza Szulika). Chwilę później ta różnica stopniała do dwóch "oczek", dlatego Jan Such poprosił swoich graczy poza boczną linię. Po powrocie na plac gry wyszkowianie kontrolowali przebieg seta i dowieźli prowadzenie do końca, wygrywając 25:22.

W trzeciej odsłonie to Camper od początku do końca był drużyną lepszą. Przewaga wyszkowian wynosiła średnio cztery punkty. W dalszym ciągu prym wiódł Łukasz Kaczorowski. Na rozegraniu wystąpił Bartosz Zrajkowski. Widzowie byli świadkami wielu długich akcji, pełnych obron i efektownych ataków,  z których w większości obronną ręką wychodzili miejscowi. Set zakończył atakiem z lewego skrzydła Dominik Zalewski (25:20).

Set czwarty miał swoje dwie strony. W tej pozytywnej możemy wymienić dobry występ zmienników Igora Kozłowskiego, Jacka Obrębskiego i grającego w tym meczu mniej Macieja Głowczyńskiego. Tym drugim aspektem była postawa obydwu ekip w samej końcówce, w której nie sposób było przeoczyć, że ani jednym, ani drugim na zwycięstwie aż tak nie zależy. Seryjne błędy w zagrywce raz jednych, raz drugich nie przyniosły chwały żadnej z ekip. W wyniku mało emocjonującej gry chcąc, nie chcąc zwyciężyli wyszkowianie i to oni zmierzą się w pierwszej rundzie play-off z Cuprum Lubin. Na koniec kibice obydwu drużyn pozdrowiły się nawzajem głośnym okrzykiem. Miejmy nadzieję, że podopieczni Jana Sucha przełamią złą passę i pokonają lubinian.

MVP: Sebastian Wójcik

Camper Wyszków - MKS Banimex Będzin

3:1 (30:32, 25:22, 25:20, 25:19)

2013-03-15
Statystyki przedmeczowe Camper Wyszków - Banimex Będzin

O godzinie siedemnastej, w sobotnie popołudnie rozpocznie się ostatni mecz rundy zasadniczej I Ligi pomiędzy Camperem Wyszków, a Banimexem Będzin. Przedstawiamy statystyki z dotychczasowych osiągnięć obydwu ekip.

Rewanżu nie było, Camper po raz drugi przegrywa z Cuprum 3:1

Podopieczni Jana Sucha i Konrada Chrzczonowskiego w Lubinie zwyciężyli jedynie w pierwszym secie. Pozostałe trzy, choć były dość wyrównane, padły łupem niesionych dopingiem gospodarzy. Szkoda straconej szansy awansu na czwarte miejsce, tym bardziej, że trzeci w tabeli Pekpol Ostrołęka nieoczekiwanie przegrał na własnym parkiecie z KPS'em Jadar Siedlce i jest obecnie w zasięgu zwycięskiego Cuprum Lubin. Wyszkowian wyprzedził przyszłotygodniowy rywal Banimex Będzin, który w czterech setach pokonał Ślepsk Suwałki.

Cuprum Mundo Lubin - KS Camper Wyszków

3:1 (23:25, 25:21, 25:21, 25:23)

2013-03-06
W sobotę zagramy w Lubinie o lepsze rozstawienie w play-off!

Klub Sportowy Camper Wyszków już w nadchodzącą sobotę zmierzy się na wyjeździe, w meczu XXI kolejki z czwartym w tabeli MKS'em Cuprum Mundo Lubin. Obydwie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i dzieli ich różnica jedynie czterech setów.

W Wyszkowie pierwszy mecz padł łupem lubinian, którzy po doskonałej grze między innymi Jakuba Oczko i Damiana Dykasa zaskakująco pewnie zwyciężyli 3:1. Od tamtego momentu minęły trzy miesiące i jak podkreślają siatkarze Campera, drużyna zdążyła nabrać pewności siebie, by wygrywać z każdym.

Starcie czwartej z piątą ekipą tabeli ma duży wpływ na jej końcowy układ. W przypadku zwycięstwa wyszkowian, otworzy się przed nimi szansa na ulokowanie się w pierwszej czwórce, a nawet trójce. Wiele zależy od wyników Pekpolu Ostrołęka, który może zgubić punkty w walce z Jadarem Siedlce i Ślepskiem Suwałki.  Porażka Campera w najbliższym spotkaniu z kolei grozi spadkiem na szóstą pozycję. Obydwa kluby, mimo zapewnionego już udziału w fazie play-off mają o co walczyć i z pewnością w Lubinie odbędzie się emocjonujące widowisko. Początek w sobotę, o godzinie 17:00.

Tekstową relację na żywo z tego meczu będzie można śledzić na stronie klubu

Cuprum Lubin.

Poniżej prezentujemy statystyki z dotychczasowych meczów Campera i Cuprum w tym sezonie, oraz relacje wideo z pierwszego meczu w Wyszkowie.