JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

Strona główna

2013-09-01
Camper mimo przegranej z BBTS'em zdobywa Puchar Burmistrza

Siatkarze Klubu Sportowego Camper Wyszków nieznacznie ulegli w swoim ostatnim, turniejowym meczu BBTS'owi Bielsko-Biała 1:2. Wcześniejsze zwycięstwa nad Politechniką i Pekpolem pozwoliły jednak ekipie Jana Sucha i Konrada Chrzczonowskiego triumfować w klasyfikacji końcowej.

W spotkaniu z drużyną Janusza Bułkowskiego zagrali łącznie wszyscy wyszkowscy siatkarze. Po raz kolejny swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentowali Paweł Pietkiewicz i Tomasz Rutecki. Obydwaj grali bardzo przebojowo i skutecznie w ataku. Pozostali również zasłużyli na słowa uznania. Dostarczyli widzom zgromadzonym na trybunach wielu sportowych emocji, mimo turnieju towarzyskiego. Nie brakowało efektowych, długich wymian, atomowych ataków, jak i ofiarnych obron.

Drugie miejsce zajęli ostrołęczanie, dzięki porannej wygranej z Politechniką. Stołeczny zespół musiał się zadowolić z trzeciego miejsca na podium. Stawkę zamknął tegoroczny beniaminek PlusLigi BBTS Bielsko-Biała.

4. BBTS Bielsko-Biała

Dekoracji zespołów dokonali goście specjalni: Dyrektor Generalny Ministerstwa Sportu i Turystyki Pani Monika Rolnik, oraz Burmistrz Wyszkowa Pan Grzegorz Nowosielski. Statuetkę "MVP" turnieju otrzymał przyjmujący Campera Paweł Pietkiewicz.

Już niebawem ukaże się galeria zdjęć z dwóch dni siatkarskich zmagań w Wyszkowie.

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

avatar
leszek205
2013-09-01 15:24:49
Brawo !!! GRATULACJE !!!
2013-08-31
Camper bez straty seta. Politechnika lepsza od BBTS'u.

Podopieczni Jana Sucha i Konrada Chrzczonowskiego w trzech setach uporali się z Pekpolem Ostrołęka. Ostrołęczanie nie wystąpili w najsilniejszym składzie, jednak pokazali charakter i dużą wolę walki, zwłaszcza w dwóch ostatnich setach, kończonych na przewagi. Rewelacyjny mecz rozegrał w szeregach Campera Tomasz Rutecki, atakujący.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy dwoma ekipami z PlusLigi, czyli Politechniką Warszawską, a BBTS'em Bielsko Biała triumfowali ci pierwsi 3:1.

KS Camper Wyszków - Pekpol Ostrołęka 3:0 (25:21, 32:30, 23:21)

AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:1 (25:22, 26:24, 26:24, 22:25)

W niedzielę zostaną rozegrane ostatnie dwa spotkania. O godzinie 10:00 Energa Pekpol Ostrołęka podejmie Politechnikę Warszawską, zaś Camper Wyszków powalczy z BBTS'em Bielsko-Biała o 12:30. Wyszkowianie mają okazję przypieczętować zwycięstwo w całym turnieju, jeśli zwyciężą z ekipą Janusza Bułkowskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

2013-08-31
Początek dla pierwszoligowców. BBTS pokonany.

Energa Pekpol Ostrołęka pokonała w trzech setach zespół BBTS'u Bielsko-Biała. Kluczem do zwycięstwa drużyny Andrzeja Dudźca była zagrywka, którą ostrołęczanie przewyższali rywali. Dorby mecz rozegrali przyjmujący Maciej Krzywiecki i środkowy Karol Szczygielski.

Energa Pekpol Ostrołęka - BBTS Bielsko-Biała

3:0 (25:18, 25:20, 15:13)

2013-08-31
Camper pokonuje Politechnikę w pierwszym meczu 3:0

W pierwszym spotkaniu w ramach Turnieju Lotto o Puchar Burmistrza Wyszkowa Klub Sportowy Camper Wyszków pokonał AZS Politechnikę Warszawską 3:0. Uroczystego otwarcia siatkarskich zmagań dokonali Prezes Campera Wyszków Robert Czyżak i wice Prezes Jacek Lewandowski. Zgromadzonych gości powitał także Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski, opisując Wyszków, jako siatkarską stolicę Polski przez nadchodzące dwa dni. Życzył drużynom również rywalizacji fair-play i jak najlepszych wyników.

Wyszkowianie rozpoczęli spotkanie żelaznym składem z: Bartoszem Zrajkowskim, Dariuszem Szulikiem, Waldemarem Świrydowiczem, Łukaszem Kaczorowskim, Sebastianem Wójcikiem, Pawłem Pietkiewiczem i libero Adrianem Stańczakiem. W ekipie gości na parkiecie pojawił się między innymi były zawodnik Campera- Paweł Kaczorowski. Początkowo to przyjezdni odskoczyli na kilkupunktowe prowadzenie. Wraz z upływem czasu, coraz większej pewności siebie zyskiwali jednak wyszkowianie. Świetnie w przyjęciu i ataku spisywali się Paweł Pietkiewicz i Sebastian Wójcik. W końcówce seta Camper wyszedł na prowadzenie, którego już nie oddał.

Drugą osłonę podopiecznym Jana Sucha udało się kontrolować od początku do końca. Okazję do gry otrzymali też Tomasz Rutecki oraz Konrad Woroniecki. Głośnym aplauzem Klub Kibica powitał również środkowego Macieja Główczyńskiego, który udanie wprowadził się o gry. Politechnika walczyła do końca, jednak udane ataki środkowego Mateusza Sacharewicza, nie wystarczyły do odwrócenia losów seta (25:20).

Trzecią partię rozgrywano do piętnastu "oczek" i tym razem również górą okazali się miejscowi. Trener Such przetestował Jakuba Urbanowicza i Rafała Sokołowskiego. Początek seta nie zapowiadał się najlepiej. Siatkarze Jakuba Bednaruka prowadzili wstępnie aż 5:0, by po chwili oddać pole Camperowi (7:7). As serwisowy i przytomna gra na siatcę Pawła Pietkiewicza wyprowadziły wyszkowian na prowadzenie. W konsekwencji Camper Wyszków zwyciężył 15:12 i w całym meczu 3:0.

KS Camper Wyszków - AZS Politechnika Warszawska

3:0 (25:22, 25:20, 15:12)

Już o 15:30 starcie Pekpolu Ostrołęka z BBTS'em Bielsko-Biała. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na godzinę 17:30, kiedy ostrołęckich siatkarzy podejmą gospodarze z Wyszkowa.

Rewanż dla KPS'u

Rząśnik okazał się mniej szczęśliwy dla siatkarzy Campera, niż Mrozy. Nasi siatkarze wystąpili w nieco innym składzie, niż sobotni i ulegli KPS'owi Siedlce 0:3.

Po sobotniej porażce, siedleccy zawodnicy wyciągnęli wnioski i następnego dnia grali o wiele lepiej. Wyszkowianie zdecydowanie za mało punktów zdobyli blokiem. Odrobinę słabiej również wyglądała ich gra w pierwszej akcji. Okazję do rozegrania całego meczu otrzymał atakujący Tomasz Rutecki, który był wyróżniającą się postacią. Niestety, podczas drugiego seta urazu nabawił się rozgrywający KPS'u Piotr Milewski, któremu życzymy prędkiego powrotu do zdrowia.

KS Camper Wyszków - KPS Siedlce 0:3 (24:26, 14:25, 24:26)

Następnym etapem przygotowań do sezonu będzie Turniej o Puchar Burmistrza Wyszkowa, już za tydzień w sobotę i niedzielę, w Wyszkowie. Serdecznie zapraszamy!

2013-08-13
Pokazowy mecz Campera w Gulczewie o 14:00!

Korzystając z zaproszenia organizatorów pikniku rodzinnego w Gulczewie, w najbliższą niedzielę nasi siatkarze rozegrają w nadbużańskiej miejscowości pokazowy mecz wewnętrzny. Zachęcamy wszystkich kibiców do odwiedzenia Gulczewa i obejrzenia drużyny Campera w akcji na świeżym powietrzu! Szczegółowy program imprezy na plakacie.

2013-08-10
Prezentujemy terminarz ligowy 2013/2014

Tak, jak wcześniej zapowiadano, nowy sezon I Ligi Siatkarzy rozpocznie się 5 października. Siatkarze Campera w swoim inauguracyjnym meczu podejmą na wyjeździe beniaminka KS Milicz.

Wyszkowski parkiet zatrzęsie się natomiast tydzień później, podczas spotkania z TKS'em Nascon Tychy. Po dwóch starciach z debiutującymi w I Lidze zespołami, podopiecznych Jana Sucha czeka ciężka przeprawa z Cuprum Mundo Lubin. Runda rewanżowa zakończy się 22 lutego 2014 roku. Znane są już także pary Pucharu Polski. W trzeciej rundzie, 23 października Camper Wyszków zmierzy się ponownie z KS Milicz, tym razem na własnym parkiecie. W przypadku zwycięstwa wyszkowianie na kolejnym szczeblu drabinki pucharowej prawdopodobnie powalczą z Kęczaninem Kęty.