Twitter

Strona główna

2016-03-06
Ligowe porażki z Espadonem i KPS-em

Nasz zespół przegrał dwa ostatnie mecze i znacznie oddalił się od gry w fazie play-off. Musimy walczyć teraz o ligowy byt. Kolejne dwa pojedynki zagramy z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie oraz KPS Kęty.

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2016-02-21
Wygrana w derbach Mazowsza! Rozbijamy Energę Omis 3:0

W sobotnich derbach Mazowsza Camper był górą, podobnieczni Konrada Chrzczonowskiego debiutującego w roli pierwszego trenera wygrali z Energą Omis Ostrołęka 3:0

2016-02-12
Tworzymy drużynę kadetów i juniorów! Informacja o naborze

Mam dobrą wiadomość dla młodych siatkarzy z Wyszkowa i okolic. Od przyszłego sezonu stworzymy dwie drużyny młodzieżowe. Drużynę kadetów i juniorów. Chcesz reprezentować Camper, przeczytaj ten artykuł.

2016-02-11
Porażka w Spale

Z pewnością nie tak wyobrażali sobie spotkanie w Spale zawodnicy Campera. W środowym spotkaniu ulegli SMS-owi w trzech setach.

2016-02-07
Suwałki lepsze, szkoda straconej szansy

Po sobotnim meczu siatkarze Campera mogą czuć spory niedosty, po przegranych pierwszych dwóch odslonach wygrali trzecią partię. Byli blisko doprowadzenia do tie-breaka. Ale ostatecznie trzy punkty pojechały do Suwałk.

2016-01-31
Nyski kocioł zdobyty! Zgarniamy dwa oczka w Nysie

Siatkarze Campera mimo, że przegrali pierwsze dwa seta odwrócili losy spotkania i triumofwali 3:2 w spotkaniu ze Stalą Nysa. MVP spotkania wybrano Konrada Woronieckiego.

2016-01-28
Camper sięga po dwa punkty

Zwycięstem 3:2 zakończył się środowy mecz naszych siatkarzy. Po pięciosetowym boju pokonaliśmy Victorię Wałbrzych i wciąż plasujemy się na 10 miejscu w ligowej tabeli. MVP meczu został wybrany Łukasz Owczarz.