JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

Strona główna

2016-11-13
Maraton juniorów

Juniorzy Campera w ostatnim czasie zmuszeni byli rozegrać trzy mecze w krótkim odstępie czasu. Przydarzyła im się pierwsza porażka, której doznali w Garwolinie, ale w dwóch kolejnych spotkaniach zainkasowali trzy punkty.

Musisz się zalogować, aby móc komentować.

2016-11-13
MOS za mocny dla kadetów

We wtorek kadeci wyszkowskiego Campera podejmowali na swoim terenie drużynę UMKS MOS Wola II Warszawa. Gracze ze stolicy wygrali w Wyszkowie 3:1.

2016-11-07
Porażka kadetów w Ostrołęce

W niedziele nasi kadeci udali się do Ostrołęki, gdzie zmierzyli się w rewanżowym spotkaniu z Olimpem Ostrołęka. Niestety podopieczni Zbigniewa Malinowskiego zdołali ugrać tylko seta.

2016-10-26
Zmienne szczęście młodzieżowych drużyn Campera

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały w tej kolejce ligowej drużyny Campera Wyszków. Kadeci przegrali z Metrem Warszawa, juniorzy wygrali 3:2 z SPS 4CV Garwolin.

FOTORELACJA TUBY WYSZKOWA
ZOBACZ

2016-10-16
Porażka z MDK Warszawa

Kadeci wyszkowskiego Campera musieli przełknąć gorzką pigułkę porażki ze stołecznym MKS MDK Warszawa. Goscie ze stolicy triumfowali w trzech setach.

2016-10-12
KPS pokonany, zwycięski początek juniorów

Juniorzy Campera Wyszków pokonali 3:0 we własnej hali KPS Siedlce. Tym samym zanotowali udan start rozgrywek ligi juniorów Mazowiecko Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej.

2016-10-11
Juniorzy rozpoczną meczem z KPS Siedlce

Meczem z KPS Siedlce zainaugurują swoje zmagania w mazowieckiej lidze juniorów reprezentanci Campera Wyszków. Początek spotkania w hali WOSiR dziś o 18.45.

2016-10-09
Znamy terminarz IV ligowych rozgrywek

2 grudnia meczem w Mławie zaingarują rozgrywki IV ligi siatkarze Campera Wyszków. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek IV ligi MWZPS