LOGOWANIE

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapamiętaj hasło

TABELA RUNDY ZASADNICZEJ

Lp. Drużyna M P S
1. Sparta Grodzisk Mazowiecki 15 41 42:9
2. Wicher Kobyłka 16 36 39:18
3. GKS JAGUAR Wolanów 15 34 39:18
4. KS Zawkrze Mława 16 29 33:26
5. KS CAMPER WYSZKÓW 16 28 34:26
6. MKS MDK Warszawa 15 27 31:26
7. UKS Iskra Warszawa 15 24 31:28
8. UKS Olimp Skaryszew 15 21 27:29
9. SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 16 21 26:30
10. ADS Wolta Warszawa 15 13 23:37
11. SPS Radmont Jedlińsk 16 11 18:39
12. SPS 4CV Garwolin 22 3 7:64

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

Tabela rundy zasadniczej 2016/17

Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki1026278849727
2Wicher Kobyłka924256763605
3GKS JAGUAR Wolanów10202416901844
4MKS MDK Warszawa10202216881822
5KS Zawkrze Mława10192216845801
6SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy10151818786849
7KS Camper Wyszków10131921903901
8UKS Iskra Warszawa10121924927957
9UKS Olimp Skaryszew991322711790
10ADS Wolta1081626867960
11SPS Radmot Jedlińsk1081324804867
12SPS 4CV Garwolin103728714828

Musisz się zalogować, aby móc komentować.