LOGOWANIE

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapamiętaj hasło

TABELA RUNDY ZASADNICZEJ

Lp. Drużyna M P S
1. Sparta Grodzisk Mazowiecki 20 55 57:13
2. Wicher Kobyłka 20 48 51:19
3. GKS JAGUAR Wolanów 20 40 47:27
4. UKS Iskra Warszawa 19 34 42:33
5. KS CAMPER WYSZKÓW 20 34 41:34
6. KS Zawkrze Mława 20 34 40:35
7. MKS MDK Warszawa 18 34 39:31
8. UKS Olimp Skaryszew 21 24 36:42
9. SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 20 25 33:40
10. ADS Wolta Warszawa 20 14 27:52
11. SPS Radmont Jedlińsk 20 11 21:51
12. SPS 4CV Garwolin 22 3 7:64

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

Tabela rundy zasadniczej 2016/17

Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki1026278849727
2Wicher Kobyłka924256763605
3GKS JAGUAR Wolanów10202416901844
4MKS MDK Warszawa10202216881822
5KS Zawkrze Mława10192216845801
6SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy10151818786849
7KS Camper Wyszków10131921903901
8UKS Iskra Warszawa10121924927957
9UKS Olimp Skaryszew991322711790
10ADS Wolta1081626867960
11SPS Radmot Jedlińsk1081324804867
12SPS 4CV Garwolin103728714828

Musisz się zalogować, aby móc komentować.