LOGOWANIE

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapamiętaj hasło

TABELA RUNDY ZASADNICZEJ

Lp. Drużyna M P S
1. Sparta Grodzisk Mazowiecki 10 26 27:8
2. Wicher Kobyłka 9 24 24:6
3. GKS JAGUAR Wolanów 10 20 24:16
4. MKS MDK Warszawa 10 22 22:16
5. KS Zawkrze Mława 10 19 22:16
6. SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 10 15 18:18
7. KS CAMPER WYSZKÓW 10 13 19:21
8. UKS Iskra Warszawa 10 12 19:24
9. UKS Olimp Skaryszew 9 9 13:22
10. ADS Wolta Warszawa 10 8 16:26
11. SPS Radmont Jedlińsk 10 8 13:24
12. SPS 4CV Garwolin 10 3 7:28

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

Twitter



Twitter



Tabela rundy zasadniczej 2016/17

Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki1026278849727
2Wicher Kobyłka924256763605
3GKS JAGUAR Wolanów10202416901844
4MKS MDK Warszawa10202216881822
5KS Zawkrze Mława10192216845801
6SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy10151818786849
7KS Camper Wyszków10131921903901
8UKS Iskra Warszawa10121924927957
9UKS Olimp Skaryszew991322711790
10ADS Wolta1081626867960
11SPS Radmot Jedlińsk1081324804867
12SPS 4CV Garwolin103728714828

Musisz się zalogować, aby móc komentować.