LOGOWANIE

Nazwa użytkownika
Hasło
Zapamiętaj hasło

TABELA RUNDY ZASADNICZEJ

Lp. Drużyna M P S
1. MKS MDK Warszawa 22 60 63:14
2. KS CAMPER WYSZKÓW 22 53 58:19
3. Wicher Kobyłka 22 51 57:23
4. SPS 4CV Garwolin 22 39 47:36
5. KS Zawkrze Mława 22 36 46:42
6. GOSiR Mrozy 22 31 44:44
7. GKS JAGUAR Wolanów 22 29 37:44
8. UKS POWSINEK Wilanów 22 26 31:46
9. UKS Olimp Skaryszew 22 25 35:49
10. UKS Iskra Warszawa 22 24 30:50
11. Astoria Piaseczno 22 17 23:53
12. KS Virtus Wiskitki 22 5 11:62

JESTEŚMY NA FACEBOOK'U

Twitter



Twitter



Tabela rundy zasadniczej 2016/17

Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1MKS MDK Warszawa1848511315271269
2 KS Camper Wyszków 17 43 46 13 1393 1127
3Wicher Kobyłka1843481815451277
4SPS 4CV Garwolin2036443317461706
5KS Zawkrze Mława1931403616811663
6GOSiR Mrozy1929403516511632
7GKS JAGUAR Wolanów1925313814601540
8UKS Iskra Warszawa1821264114401534
9UKS Olimp Skaryszew1918264515591629
10UKS POWSINEK Wilanów1716203812441367
11Astoria Piaseczno1715193911251362
12KS Virtus Wiskitki195115312971562

Musisz się zalogować, aby móc komentować.